Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csunyultak meg a volt...

Miért csunyultak meg a volt osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Nézegetem a képeiket a facebookon, és azt kell, hogy mondjam, hogy a női osztálytársaim mind megcsunyultak. Lelakottak, elhízottak, igénytelenek már ránézésre is. (harmincas éveikben járnak). 24 lány osztálytársam volt, 4 fiú, ehhez képest a fiúk megférefiasodtak, jobban néznek ki, de a nők nagyon lepukkantak.
2014. aug. 6. 00:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Na én pont ezt akarom elkerülni! 18 éves vagyok, de már most odafigyelek, hogy ne tegyem tönkre a bőröm. Nem napozom, nem iszom, nem dohányzom, sok vizet iszom, eleget alszom, igyekszem nem stresszelni. Az étkezésemen is változtatni szeretnék. Ha ezeket betartja az ember, plusz egy alapvető bőrápolásf lenyom naponta, akkor nem lesz ilyen gond.

Nem lehetetlen 30-40 fölött jól kinézni, még 60-70-80 évesen sem, csak sokan elhanyagolják magukat, a gyerekvállalás az, ami a legtöbbünknél betesz, nincs idő magunkra, nem tudunk normálisan aludni, stresszelünk. És lám, öregebbek lettünk 10 évvel!

2014. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
én lány létemre sokat adok magamra,sőt elmesélem hogy huszonéves fejjel kb.15-nek néznek
2014. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező: Sok pasi is ocsmány már 40 évesen ,és egyedül is döglenek meg
2014. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%

"Egy nő sosem fogja belátni, de a legtöbb nő 20 éves kora körül néz ki a legjobban."


25 vagyok és leszbikus, két hete cigi vásárlásnál elkérték a személyimet, amit még én is túlzásnak éreztem. De nekem a 35 feletti nők tetszenek a legjobban. Akkor már nő egy nő, nem lány.

Férfiaknál meg mindegy, sőt ha valaki kinéz vagy 200-nak, de jó formában van, akkor no para.

2014. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
72%

a pontozások azt is mutatják, hogy a kritikát sem bírják, és ezzel is csak maguknak ártanak, mert értelmes férfi messzire elkerüli a ronda beképzelt nőket(ezért keresnek a fiatalok között). de kifogást találni és hazudni mindig könnyebb, mint szembenézni a tényekkel.


igen, a nők többségének egekben van az elvárása, részben az igénytelen férfiak miatt, akik bármit megtesznek a szexért. 30ig.


igen, az emberek többsége egyzserűen elhanyagolja magát, a gyerek csak kifogás.

[link]

tudom, genetika, stb...


tény, hogy a férfiak közt is sok ronda van, de nem annyi mint nők közt. a magányuknak pedig nincs sok köze a karbantartáshoz, pont fordítva van: a férfiak hamarabb halnak, ezért a nők döglenek meg egyedül inkább.

persze tudom hogy ez is komolytalan hozzászólás volt.


" Az élet nagy tragédiája, hogy a nők megöregszenek." Agatha Christie.

2014. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
59%

igen, de azon pl. mit pontozgatnak le, h a nők a férfik nagy részét átlagon aluli kinézetűnek tartják? minden kutatás megerősíti ezt.

vagy azon mit, h egy 20 körül a legszebb?


azt hiszik, ha vmiről nem vesznek tudomást, akkor az nem is létezik. aztán majd jönnek 5 év múlva a "miért nézi a férjem a 17 éves gimnazista lányokat?" típusú kérdések.


mellesleg senki nem állította, h a férfiak közül ne lennének olyanok, akik elhanyagolják magukat. csak ugye a férfiaknál sokszor a ráncoktól férfiasabbá válnak, amíg egy nő addig a legkapósabb, amíg feszes, és nincsenek ráncai. pont ezért van,h egy sportos 40 éves férfi és simán fel tud szedni egy 25 éves lányt, addig egy 40 éves nő általában már senkinek nem kell.


persze lepontozgatni mindig egyszerűbb ,mint szembenézni az igazsággal, vagy cáfolni a leírtakat.

2014. aug. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%

"azt hiszik, ha vmiről nem vesznek tudomást, akkor az nem is létezik."


pontosan. ez egy átlag 5 éves gyerek gondolkodását tükrözi. a nők többsége valójában csak egy öreg gyerek.


25-30 alatt folyamatosan abban erősítik meg őket, hogy butacukinak lennni jó dolog, és bármilyen gondot majd megoldanak helyettük mások. ez a kritikus korig így működik, tehát beléjük ég, aztán 30 körül már képtelenek változni, amikor szembesülniük kell azzal, amivel egy férfinak már fiatalkorában: senki nem segít rajtad a két szép szemedért, mindent magadnak kell megteremteni.

30 évesen is el lehetne kezdeni törődni magukkal, de a rossz berögződések miatt csak 2x annyi smink, pushup meg nyávogás lesz belőle. meg az önigazolások, hogy túl jó nő vagyok a striákkal, megereszkedett mellekkel és 2 gyerekkel.


tehát a kulcs az életvitel, sport, táplálkozás, testápolás, pihenés de mindenekelőtt a helyes hozzáállás.

2014. aug. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ahogy egy fentebbi válaszban szerepel, a nők 20 éves kor körül a legkapósabbak, legszebbek. Egy nő akkor igazán vonzó, ha már nemileg érett, viszont még nem látszódnak rajta az öregedés jelei, tehát úgy durván 16-25 éves kor a csúcs a nőknek a külsejüket figyelembe véve.


A legtöbb férfinek az ilyen korú nők tetszenek a legjobban, még akkor is, ha nem vallják vagy nem udvarolnak nekik látványosan. Ez teljesen normális, egy férfinak ösztönösen a fiatal, feszes megtermékenyíthető nők tetszenek, még akkor is, ha a 30+ nőknek ez nem tetszik.

A férfiaknál más a helyzet, őket a ráncok sokszor sármossá teszik. Pl. George Clooney még most is 50 felett a legtöbb nmőt megkapná, ezzel szemben Kim Basinger ma már a kutyának kellene, max. egy 65 éves bácsika akarna vele lefeküdni.

Ehhez hozzájön még ahhoz, amit az egyik válaszoló írt. A nők többsége elhanyagolja magát, megszokta, h 22 évesen térdig jár az udvaroló férfiaknak, de annyi esze nincs,h felfogja, hogy ez max. 25-30 éves koráig lesz így, aztán utána pofára esik, ezért nem sportol, nem eszik egészségesen, így még rosszabbul fog kinézni.

2014. okt. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kim Basinger még ma is sok férfinak kell.
2014. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Butaság! Szerintem egy normális nő 40 éves koráig néz ki igazán szépnek! 40 éves kora felett vesz fel egy öregasszony feelinget általában!
2015. máj. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!