Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak szerintem rossz tanár...

Csak szerintem rossz tanár az, aki "tuti módszert" reklámoz?

Figyelt kérdés

Láttam már pár "megtaláltam a tuti módszert a hatékony nyelvtanulásra" szlogen alatt futó tanárt, és mindegyik hatalmas baromság volt, ami nem is volt módszer, csak elnevezte annak.

Csak szerintem nem valóak ezek tanárnak? Mert ha én tanár lennék, nem akarnám a diákjaimat ilyenekkel hülyíteni...


Például a czifra-könyvek. Mi a módszer? Az unalmas magolás, ami senkin sem segít.



Mi a véleményetek az ilyen "tanárokról" ?



2014. aug. 9. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Money makes the world go round...
2014. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Én még gimis vagyok, 3 éve előrehozottat tettem angolból, két éve emelteztem, akkor csináltam a felsőfokút is. Nagyon jó tanárom volt, akinek nem volt semmi "módszere", aztán elment szülni.

Az új tanárom állandóan csesztet (igen, osztályozóval is benn kell ülni...), mert a nyelvet csak úgy lehet tanulni, ahogy ő tanítja, és mivel én máshogy tanultam, a tudásom nem jó! Érdekes módon a másik nyelvi órámon (német), nem úgy adják le az anyagot, ahogy az angoltanárom szerint csakúgylehet, mégis meglett a nyelvvizsgám.


Hogy a kérdésre is választ kapj: azt, hogy kissebségi komplexusos cserepek, akik semmit nem tudnak felmutatni.

2014. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem jó tanár, az tény, és mellé még kegyetlenül rossz lenne marketingesnek is. Semmilyen téren nincs olyan módszer, ami mindenkinél egyformán működne.
2014. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert legalább ha elég gógyis vagy tudod, hogy ez biztosan nem tuti módszer. Bármi a világba amit minél följebb reklámoznak az valójában annyival lejjebb van... Nem véletlen, hogy bekapcsolod a tv -t és amit a reklámokba látsz azok a termékek amiket kerülni kell.
2014. aug. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Például amit említettem a Czifra Éva által alkotott "módszer", amit Czifra-Speed módszernek nevez.

Kíváncsi voltam, letöltöttem egy könyvét. Módszer: tanuld meg az első oldalon lévő összes kifejezést, majd valaki másnap kérdezze ki, addig ismételd míg tökéletesen nem megy.


Ennyi erővel bárki tudna ilyen "módszereket" gyártani. Engem csak azért zavar, mert ez eléggé "hülyének nézés".

2014. aug. 10. 08:06
 6/6 pame válasza:
A Czifra Speed Módszer nincs benne egyetlen egy Czifra könyvben sem,jobb ha tőlem tudod.A tanárnő tanítványa vagyok.A kikérdezés csak töredéke a módszernek.Nyilván egy ilyen értékes módszert senki nem tesz közzé könyvekben,főleg nem az alkotója.Ha érdekel a módszer maga,miért nem a tanárnőnél jelentkezel???Ha nem ismersz valamit,miért alkotsz róla véleményt?Én megnéztem a könyveit..sehol sem írja,hogy az a Czifra Speed Módszer,amit TE állítasz...ez enyhén szólva is rágalmazás...a tanárnő tart workshopokat és ott is megtanulhatod a módszere lépéseit..sőt a tanóráin is...tehát..először ismerj meg valamit tüzetesen és csak azután mondj véleményt...nekem egyébként ezzel a módszerrel sikerült a középfokúm,ebben az évben és ELSŐRE!!!:)))
2014. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!