Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mihez kezdjek meleg fiúként...

Mihez kezdjek meleg fiúként egy hetero lány irántam érzett vonzalmával?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nyíltan meleg ugyan, nincs barátom se (épp most nincs) de kb csak az nem tudja rólam, aki nem akarja.

Ez a lány meg olyan szinten látványosan és egyértelműen odavan értem, hogy szinte sajnálom.

De hát ki a jó fenét akar tőlem? Nem tudja mi a szitu? Vagy nem képes felfogni? Fogyatékos lenne?Azért annyira egyikünk se gyerek már hogy ilyet ne foghatna fel (17).

Muszáj lesz belevernem a képét az igazságba?

Mert eddig úgy tettem mintha nem venném észre a dolgot. De hát hülyének se állítom be magam, mert nyilván észreveszem, nem lehet nem észrevenni.


Mit kéne tenni? Magyarázzam el neki hogy meleg vagyok? Ez olyan mintha azt magyaráznám hogy kék az ég. Nyissa ki a szemét és nézze meg maga-nem igaz hogy nem látja!


2014. szept. 9. 09:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt egy ilyen eset, de konkrétan megmondtam neki hogy meleg vagyok és semmit nem akarok tőle de ő " majd én megtérítelek, amúgy is honnan tudod ha még nem próbáltad?". Na egyik nap elborult a mécses és addig szemétkedtem vele míg meggyűlölt (vagy csak azt mutatja) és összejött a legjobb barátommal :D
2014. szept. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Bocs, nem vagy az esetem."


Ennyi az egész. Mi ebben olyan nehéz? Nem kell magyarázgatni, hogy meleg vagy, egyszerűen megmondod neki, hogy nem akarsz vele lenni és kész. Ne legyél már ilyen szerencsétlen!

2014. szept. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Minden kecmec nélkül mondd el neki, hogy a kéjrudad rendeltetésszerű használatának az ánuszokban turkálást érzed. Ha normális a csaj, akkor ettől menekülni fog. Ha nem, akkor olyan szinten perverz, hogy akár le is feküdhetsz vele.
2014. szept. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!