Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskola előtti verekedés?...

Iskola előtti verekedés? Lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
11. osztályos vagyok, jött egy új gyerek az osztályba, aki elég lenéző mindenkivel szemben. Összesen velem meg vele együtt 5 fiú van az osztályban. Mi fiúk hárman nagyon jóban vagyunk, összetartunk. A gyerek csak 1 fiúval haverkodik, kb olyan stílusú mint ő. Folyamatosan beugattak a lányoknak is meg nekünk is - de főleg az új gyerek -. Legutóbb lecsicskázott mert nem csuktam be neki az ablakot. Ma a suli után kint beszélgettünk a bejárati ajtó előtt amikor egyszer csak hátulról meglökött én pedig nekiestem az előttem levő korlátnak. Elég ideges lettem, aztán nekimentem és ütöttem ahol értem, aztán amikor földre került még kettőt belerúgtam és elmentem. Az egyik lány azt mondta, hogy kitört az egyik foga és a szeme alatt van 1 rohadt nagy monokli, meg hogy alig tudott felállni mert fájt a bordája. A kérdésem az lenne, hogy az iskola indíthat emiatt valami eljárást velem szemben? Milyen következmények lehetnek? Nem volt még velem soha ilyen jellegű probléma. Köszi a választ!

2014. szept. 10. 21:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
29%

Nagyon is rendben van amit a srác csinált. A tanárok a világon semmit nem tesznek ha egy gyerek elmegy panaszra hozzájuk. Nincs eszköz a kezükben ,félnek a szülőktől meg kell a fejpénz szóval ki sem rúgják az ilyen agresszor diákot. Utána még jobban rászállnak és ütik verik alázzák minden nap , mert bemószerolta őket. Pontosan tudják minden iskolában a tanárok kik a renitens ,mások életét tanulását ellehetetlenítő egyedek ,de csak elfordítják a fejüket meg sápítoznak .


De te nagyon jó fej vagy hogy aki megvédi magát azt büntetnéd. Remélem semmilyen iskolában nem vagy igazgató.

2014. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

"A tanárok a világon semmit nem tesznek ha egy gyerek elmegy panaszra hozzájuk. Nincs eszköz a kezükben ,félnek a szülőktől meg kell a fejpénz szóval ki sem rúgják az ilyen agresszor diákot."


Azt te csak hiszed.


"de csak elfordítják a fejüket meg sápítoznak "


Jajj de sok minden zavar van a fejedben. Kár is veled vitatkozni.


A tanár tehet sok mindent, és sok minden van a kezében.


"Remélem semmilyen iskolában nem vagy igazgató."


Igen. Így kell gondolkodni.


Holnaptól mindenki verje szét a másik fejét, mert az csúnyán néz, vagy beszól egyszer, esetleg neki megy, véresre kell verni, le kell szúrni, és hangosan sokszor kell hangoztatni, hogy "jajj én mennyivel kulturáltabb, és jobb ember vagyok, mint Ők", és rend szállja meg az ország összes intézményét. Gratulálok.

2014. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Ismerek igen sok iskolát és iskolást és én is jártam néhányba. És amit írtam az mind igaz. De itt is körül lehet nézni hány kérdés van hogy: szekálnak -vernek a tanárok semmit nem tesznek, mit tegyek? Persze itt is biztos az a hibás akit vernek.

Bizony más nem segít csak az ha erőt demonstrálsz, keményen és mindent elsöprően. A világon mindenhol csak ezzel érnek el bármit is . Az egész társadalom erre épül, ha nem teszed azt amit kell akkor megverünk ,elzárunk börtönbe és majd ott vernek meg stb . Ejnye bejnyével nem lehet hatni a gonosz emberekre és gyerekből is nagyon sok a velejéig romlott.

2014. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Az ilyen kötekedő verekedő gyerek ,azt lesi kibe köthet bele büntetlenül. Ki nem mer visszaszólni-ütni. Ha talál ilyet arra rászáll akár évekre is, aztán már nem csak beszól hanem fellöki ,leköpi ,csicskáztatja , ha elmegy mellette üti veri,gúnyolja, aztán már pénzt kaját zsarol tőle stb.

De ha az elején megmutatják neki hogy bizony ő is visszakaphatja amit ad, nem is keveset ,akkor keres másik áldozatot ,vagy lenyugszik ,aztán otthon rugdossa a kutyáját vagy aki éppen gyengébb nála.

2014. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 hidra12 ***** válasza:
Kedves 20 , bárcsak igy lenne de diplomáciával nemlehet megoldani vanak sok olyan akivel nem lehet megbeszélni 90%
2014. szept. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 hidra12 ***** válasza:

21bárcsak 1-szer szolnának be egy nap vagy 1szünetbe de a folyamatos.

És mert a csunyán néz rá azt nem magyarok csinálják 95%-ba.

2014. szept. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Sajnos a tanár sem tud sok mindent kezdeni a rossz gyerekkel. Rosszalkodik, bántja a másikat, rászáll és megússza egy beírással, de igazából nem érdekli és folytatja. Gyereket meg nagyon ritkán rúgnak ki.

Egyébként meg a kérdezőnek is lehetett volna baja a dologból, mert ha úgy lökik meg, hogy lefejeli a korlátot agyrázkódást is kaphat. Engem már löktek meg úgy hátulról, hogy bevágtam a fejem és agyrázkódásom lett. Ebből az ügyből igazából nem lehetett volna jól kijönni. Meg kell próbálni kerülni a balhézós emberkéket jó messziről, de sajnos ez nem mindig működik, mert keresik a bajt és jönnek utánad és szívatni fognak. A végén meg megint csak verekedés lesz. Reméljük nem fajul tovább.

2014. szept. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!