Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tanít a kedvenc tanárotok?

Mit tanít a kedvenc tanárotok?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról a tantárgyról?

Szerintetek mennyire befolyásolja az adott tanuló eredményét a tanár?



2014. szept. 14. 14:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen rajongok a matek iránt, nagyon szeretem. Szerintem sok köze van ehhez a tanáromnak is, mert valóban az a célja, hogy a diákjai szeressék és tudják is a tananyagot.😍😍
2014. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Történelmet :D Rajtam kívül senki nem szereti azt a tanárnőt :D
2014. szept. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%
Kémiát tanított nekem 3 évig, előtte céltalan voltam, már ami a jövőbeli terveimet illeti. Ő viszont nagy hatással volt rám, annyira megszerettette velem a kémiát, hogy kb. két éve vegyész szeretnék lenni (most 11-es vagyok), határozottan kitartok emellett, és életem végéig hálás leszek neki. :)
2014. szept. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Matekot, de a tantárgyat nem szeretem. Emberként kedvelem azt a nőt. :)
2014. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Kettő tanárom van akit nagyon szeretek. Az egyik matekot és kémiát tanít a másik tornatanár. De a tornatanárt az osztályomból egyedül csak én szeretem mindenki más azt mondja hogy köcsög, és bunkó.
2015. febr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Kémia,Info es töri..kemia az ofő amolyan potanya,tori nagyon aranyos bármilyen bajban mehettem hozzá.info fiatal 40 körüli pasi...hát a mai napig imádom a fejét 😊.
2015. febr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%

Régi kérdés,de válaszolok:

Az én kedvenc tanárom földrajzot és törit tanít. És nem azért a kedvencem,mert ezeket a tantárgyakat szeretem (igazából nem is szeretem a törit és a föcit sem),hanem mert nagyon jó ember. Nem az a célja,hogy a tanterv szerint haladjunk és magoljunk mindent,hanem hogy gondolkodjunk és használjuk az agyunkat. Nem szedte le a fejünket,ha rossz választ mondtunk,hanem örült neki,mert véleménye szerint ez is egy kiindulás és ebből is tanulhatunk. Ha pedig jó választ mondtunk,szárnyalt a boldogságtól,és nem egyszer meg is dicsért minket. Ha kellett,mindig segített. Mindig korrekt volt és még egyszer mondom: emberségből jeles. Sajnos már idős,nem fog tanítani,de soha sem felejtem el. Ha tanár lennék,én is biztosan így tanítanék,az ő példája szerint.

2017. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha már valaki írt idén, írok én is.

Nekem 3 kedvenc tanárom van:

1. ofőm: angolt és törit tanít, az angol az egyik kedvenc tárgyam, a töri viszont szerintem uncsi, mint embert, nagyon bírom, közvetlen és kedves, szolid, de jó humora van.

2.kémiát és bioszt tanít, ezeket a tárgyakat is szeretem, néha kissé erőltetett humorú a pasi, de bírom, sosem hagyja, hogy szomorúak legyünk, mindig próbál mindenkit felvidítani kedvenc mondásom tőle:,,Mindannyian űrhajósok vagyunk, csupán pár évtizedet töltünk ezen a Föld nevű űrhajón, élvezzük ki"-és akinek meghal egy rokona, az, hogy érezze jól magát?- ,,Odaát lehet, hogy még nagyobb buli van, elvégre még senki nem tért vissza onnan."

3.orosz-föci tanár: szigorú 60-as-70-es pacák, aki szeret egyeseket osztogatni. Cinikus, szarkasztikus személyiség, de igyekszik fenntartani a jó hangulatot, belök néha egy-egy poént, olyan, akit szeretni vagy utálni lehet, szerintem senkinek sem semleges a tanár. Amúgy a föcit imádom, az orosszal meg még most barátkozom, kettesekkel indítottam, és most szép fokozatosan eljutottam odáig, hogy hármasra állok és majdnem folyékonyan olvasom a cirill betűket.:D

15/L


Egyébként szerintem befolyásoló tényező a tanár is, pl matektanárom olyan szinten irritál, hogy, ha akarok se tudok figyelni az órán, és magyarázni se tud rendesen. A rajztanár, mintha be lenne tépve, őt se igazán csípem, meg a tárgyát sem(ironikus, hogy folyton, szinte 24/7 rajzolgatok, színezek, satírozok, firkálok, mégis utálom a rajzórát:P, mert szerintem hülyeségeket rajzolunk, meg a 7. órában van és már mennék haza)

A töri meg jól van előadva, viszont csak a 20. századi töri meg esetleg a magyar királyság idején érdekes, ez a mostani rész szerintem dögunalom, de kinek mi.:)

2017. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Irodalom, nyelvtan :D De sajnos elment :(
2019. nov. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Történelem. Jelenleg most nem tanít az a tanár de nagyon szeretem. Tavaly tanított törit. Idén egy bolond tanítja a törit. De ő annyira megszerettette vlm a tantárgyat h lesz4rom az ideji bolond tanárt. Egyedül tanulom a törit. Erről ő is tud. Mármint a tavalyi tanár. Az ideji lesz4r mindent. Azt se tudja hol van nem érdekli semmi. De én is lesz4rom őt. A tavalyi tanárral majdnem minden nap beszélek. Nagyon büszke rám ezért. De ő nem csak tanárilag volt nagyon jó hanem emberileg is rendben van. Normális kedves. Rengeteg mindent tanultam tőle nem csak a Történelem terén. Hanem rengeteg mindent megtanultam tőle az élettel kapcsolatban is. Mindig kérdezhettem/kérdezhetek tőle.

Nélküle nem lennék az aki vok

2022. dec. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!