Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Komolyan. Valaki segítsen = (...

Komolyan. Valaki segítsen = ( már nem szabadna fogynom de mégis fogyok. Most 48kiló vagyok 160cm lány. (? )

Figyelt kérdés

szóval 7hónapja 85 kg körül voltam.. és általában 500-800 kcal-t eszek naponta és az előbb ráálltam a mérlegre és 47,7 voltam.. ezért elkezdtem zabálni mert tudom hogy ez így kevés.. megettem: 1 alma, 2db raffaello, műzli csoki 206kcal, 1 töltött gomba (juhtúró,tejföl+fűszer, 2 grillezett sajtosvirsli 1 sima virsli 1 rántottkarfiol és még reggel ettem 1 almát 30 gramm zabpelyhet(105kcal)


és most félek hogy hízni fogok.. mert nem akarok azt se és fogyni se tovább. de mit csináljak? szeretnék sportolni de futáshoz nincs erőm és lehetőségem se (falun lakok és sok az olyan ember esténként akik miatt nem tudok menni) szeretnék eljárni úszni de nincs kivel.. bár ha minden igaz hétfőn megyek apával és utána már egyedül is menni fogok csak nem ismerem azt a helyet (sportuszoda) biciklizni is szeretek de nincs kivel :/ most járok kreszre másik városba 9kmre oda szerintetek mehetnék biciklivel? van szobabiciklink de az unalma.. percenként nézem hogy mennyi idő telt már el (akkor is ha közbe kedvenc sorozatomat nézem) segítsetek :/

ja és konditerembe is mennék de cikinek érezném magam..

L/18


ja és még annyi hogy ekkora fogyás miatt a combombnál-karomnál-hasamnál lóg a bőr.. mit tudnék vele csinálni?

szerintem ha látnám hogy tényleg mekkora vagyok talán valahogy abbatudnám hagyni de így.. ahogy most kinézek(ruhába nem látszik) valami szörnyű.. inkább lennék megint dagadt



2013. júl. 11. 20:03
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
ja és még ettem 300-400gramm uborkát (saját, nem bolti)
2013. júl. 11. 20:04
 2/19 A kérdező kommentje:
sok helyen olvastam hogy aerob edzés az nagyon jó.. de az mégis mit takar? tudnátok videót vagy valami leírás írni/linkelni?
2013. júl. 11. 20:06
 3/19 anonim ***** válasza:

Az mindenképpen gond, hogy félsz a hízástól, ahogy az 5-800 kalória is. Meg hogy tudod, hány gramm zabpehelyhet ettél... Minek méregetni? Nagyon rákattantál, le kéne állnod a fogyás üzemmódú gondolkodásról.

Mozogni tudsz, nem vagy béna, ne keress kifogásokat. Mi a gond az egyedül biciklizéssel? 9 km-re pedig teljesen jó biciklivel menni (hacsak nincs valami kizáró ok, pl. főút vezet csak arra), én be nem indítanám a motort ilyen apró távért, gyalog menne, de akkor sokáig tartana a bevásárlás a kedvenc zöldségesemnél (8 km-re van). Neted is van, én youtube videókat szedtem le és tornázok, súlyzóval vagy anélkül, s táncolok rájuk...

2013. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!


sajnos főúton és 2x hídon is átkéne mennem.. de végülis hétvégén mehetek unokatesómék is az 24km oda.. (biciklizés az egyetlen ami nem fáraszt ki)


még annyi hogy van itthon 3 és 4 kg-os súlyzóm.. azzal tudnék valami eredményt elérni? régebben 3-40kilót is elbírtam.. most meg már 10-15-nél igen kifáradok.. :(

2013. júl. 11. 20:14
 5/19 anonim ***** válasza:
meg jo, hogy koplalas mellett nincs erod sportolni 1800 kcal korul kellene min egyel
2013. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Én úszni járok hetente kétszer és a legtöbben egyedül jönnek. Bennem soha fel sem merült, hogy egyedül ne mehetnék. Nekem nincs csúcs alakom, de nem érdekel, ha úszni akarok akkor el is megyek.
2013. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 inga77 válasza:

A te általad tartott Kcal mennyiség kb a fekvő betegeknek fenntartott diétának felel meg (az elfekvőké 600Kcal). A szervezet nem kapja meg, ami az alapműködéshez kell, és ezért ha csúnyán akarunk fogalmazni 'felemészti' önmagát: pl csökken az izomtömeged folyamatosan- ez a test feszességén is látható.


Kérj segítséget, tényleg hozzáértőt- orvost, dietetikust; és nem bántásként, de pszichológus sem jönne rosszul. Az élet napi rendje nem a mg-ok számolgatásán kellene hogy múljon, pedig ha már mozogni sem vagy képes, akkor tényleg múlik rajta az életminőséged is.


Étrendet kell tartani és nem fogyókúrán tengődni: mit ér ha sovány vagy, ha nincs erőd, és nem jól érzed magad így sem. Amit listáztál egyáltalán nem variált ételek. Sok a cukros forrás és kevés a zöldség. A virsli silány minőségű ételmaradékokból áll, a rántott dolgok rengeteg zsírt tartalmaznak pl.


Sztem nincs mire várni, keress valakit, aki segít megtalálni a kontrollt. :)

2013. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

máskor nem eszek ilyeneket.. csak akkor valahogy rámjött.. pedig nem voltam éhes..

de köszönöm a válaszokat! úgynézki hogy holnap megyek érdeklődni a sportcentrumba hogy mi-hogy működik.. :)

2013. júl. 11. 20:44
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyél 1000-1200 kalóriányit
2013. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2013. júl. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!