Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy csináljam? Fontos!

Hogy csináljam? Fontos!

Figyelt kérdés

Feladtak 31versszakos verset és csak 18at tudtam megtanulni.Rohadt hosszú és már elegem van ebből a .............. versből!NEM BÍROM MEGTANULNI!!!!Szívem szerint nem tanulnám tovább szarnék rá!!

De anyum miatt muszály?Hogy tanuljam meg?:/

Már sírok is!:,/



#Fdiw
2014. okt. 31. 10:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:)Jók vagytok!:D
2014. okt. 31. 11:24
 12/18 anonim ***** válasza:

Elso korben ne azt mondogasd hogy nem tudod megtanulni, hanem azt hogy meg tudod tanulni.


Aprosagnak tunik, de oriasi jelentosege van...

2014. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%

B+ kérdező, én anno 2 óra alatt tanultam meg, és azt leszámítva, hogy keverem a versszakokat, ma is fel tudom mondani.

Nem tudom, miért, de egyre hülyülnek az emberek.

Ha boltba mész, viszel számológépet, vagy ki tudod fejben számolni, mennyi 5500-ból 5185?

2014. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Hogy a p*csába jön ide a matek?-.-

Különben is az a te dolgod!Ez emberfüggő!"-.-

2014. okt. 31. 13:46
 15/18 anonim ***** válasza:

Én amikor nagyon megtanulhatatlannak éreztem egy verset, akkor egyrészt kerestem a tanuláshoz társaságot, mert úgy még röhögni is tudtok a dolgon, másrészt emlékszem, volt amikor lerajzoltuk a vers tartalmát, hogy jobban megjegyezzem. Vagy csak poénokat gyártottunk.

Ha végképp nem bírod beszéljetek össze egy osztálytársaddal és tanuljátok közösen. Igaz, ennél rövidebb verseket, de mi volt hogy aznap, az óra előtti szünetekben (esetleg órán) tanultuk meg. Sokat segített, hogy felmondtuk egymásnak és hogy nem egyedül szívtunk vele.

2014. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem kell sírni! :) Mondogasd magadnak, hogy meg tudod tanulni, fontos a hozzáállás, de ezt írták előttem már.

Ha most rosszul/hiányosan mondod fel, gondolom akkor újra felmondatják veled. Nálunk így volt, és én ugyanezzel a verssel behoztam azt hiszem 2 egyest. :'D

2014. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Sikerult!!!

Felmondtam egy...........hármasra!:D

Annak is örülök!xD

2014. nov. 12. 20:24
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy jó, és azt se, hogy rossz, de nem fog kelleni ez a vers sehova, sőt, már pár hónap múlva nem nagyon fogsz tudni belőle akármit is.;D
2014. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!