Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lehet ez az egész?

Mi lehet ez az egész?

Figyelt kérdés

Az egyik tanáromról van szó. Igazából nagyon kettős dolog.

Egy részről gyűlölöm, annyira, mint szerintem még soha senkit. Hatalmas a kísértés minden órája előtt, hogy inkább ellógjam, mert egyszerűen nem tudom elviselni. Volt, hogy kiborult, és szinte ordítva mindent a fejemhez vágott, hogy a hangom sem akarja hallani, meg azt, hogy inkább ne is beszéljünk egymással. Az év nagy részében egyébként próbálom kerülni, kimaradni a vitákból.


Másrészről viszont a gondolattól is kiborulok, hogy a ballagás után nem fogom látni minden nap. Mert habár gyűlölöm, az év nagy részében nem tudok vele kijönni, de mégis voltak nagyon szép 'időszakok' is. Ha valaha is bármi probléma volt, mindig mellettem állt, olyanokat is megtett nekem, amiket más osztálytársaimnak nem, csak kérnem kellett. Van, hogy leülünk beszélni, utána minden rendben lesz, olyankor imádom az óráit, sokkal jobban érzem magam úgy általánosan is, csak ez soha nem tart sokáig, nem tudom miért.


Nem tudom, mit csináljak, mert teljesen össze vagyok zavarodva. Amúgy ne értsetek félre, nem vagyok belé szerelmes meg semmi ilyesmi, van egy fantasztikus srác, akivel most nagyszerűen alakul minden, és neki is van felesége.


Valakinek valami jó tanácsa? Mit tehetnék? Egyéltalán mitől lehet ez?


18/L


2014. nov. 1. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:

" van egy fantasztikus srác, akivel most nagyszerűen alakul minden, és neki is van felesége. "


Jézusom mária, szerintem te most ásd el magad

2014. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 t_GaRami_a ***** válasza:
Egyes valamit félreértettél. De nem is ez a gond, hanem az, hogy mi a kérdés?
2014. nov. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vonzalom talán
2014. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, ezt nem kell túltárgyalni, minden ok. Jól van ez így. Inkább lógj el, fogsz még külsőre vonzó emberekkel találkozni, akikkel nem jössz ki.


Ha bővebb válasz érdekel, a pszichológia tanulmányozása megadja. Mert ez az egész viselkedési és társas kapcsolatok rendszerében tárgyalandó. Több paraméter ismeretében lehetne érdemben beszélni tovább is.

2014. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
járj vele ,majd megtudod
2014. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hihetetlen történet!
2015. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!