Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem szeretik az iskolámb...

Miért nem szeretik az iskolámban a wc-ben lehúzni a wc-t maguk után sokan?

Figyelt kérdés

Sokszor látom, hogy bent van a vizeletük a wc-ben mert vagy csak egy kicsit húzták le (szóval megnyomták a lehúzó gombot egy pillanatra és el is engedték, szóval egy kis víz folyott a wc-be), vagy le se húzzák, csak elvégzik a dolgukat és mennek is.

Szerintem ez annyira undorító, büdös, miért ilyen neveletlenek, hogy nem tudnak tekintettel lenni a többiekre?


2014. dec. 4. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
-sokan valóban nem engednek rá vizet,mégpedig azért,hogy ne kelljen,megérinteni,megfogni,megnyomni azt a hugyos-caros gombot,
2014. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pff aki nem akarja a gombot megfogni, vegyen elő egy zsebkendőt, és úgy nyomja meg. Nehogy már ez legyen a kifogás az igénytelenségre.


Azért nem húzzák le maguk után, mert úgyse tudja senki, hogy ki volt, egyszerűen letojja, sokszor szó szerint.

2014. dec. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én azt utálom, mikor valaki nő létére össze-vissza hugyozza a vécéülőkét...

hogy lehet valaki ennyire igénytelen?

2014. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3as: Azt akkor csinálják, ha nem mernek ráülni, de célozni se tudnak pfff...
2014. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én se ülök rá, de még sosem pisiltem össze, tehát mégis meg lehet oldani anélkül :)
2014. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!