Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elhanyagolnak a barátaim....

Elhanyagolnak a barátaim. Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Ha kell valami megkeresnek, együtt szoktunk este kimozdulni. De ha szükségem lenne valamire, tesznek rá. Kérdezek valamit, és gyakran elengedik a fülük mellett. Vagy elkérem például a leckét, és nem válaszolnak. Csak ha írom nekik, hogy "akkor ne válaszolj" stb.. Én mindig figyelek rájuk, és mindig mellettük álltam, akkor is mikor nem kérték. Segítek amiben tudok.

Egy igazi barátnőm van, akire mindig számíthatok. Csak vele keveset tudok találkozni.

Mit tennétek a helyemben? Egyébként osztálytársaim.

18/L



#barát #elhanyagolnak
2014. okt. 2. 18:08
 1/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam már én is elengedni a fülem mellett a kérdéseket, úgy viszonyultam hozzájuk, mint ők hozzám.

De nem megy az, hogy nem segítek, vagy hogy úgy teszek mintha meg sem hallanám őket.

2014. okt. 2. 18:12
 2/5 anonim ***** válasza:
A jóindulatnak is van határa, ne hagyd magad kihasználni, mondj néha nemet, aki ezután nem keres azt hagyd a fenébe!
2014. okt. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyod, hogy kihasználjanak. Az írásod alapján nem is tudsz változtatni rajta, mert nem megy neked. Ilyen vagy sajnos. De meg lehet változni.
2014. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindig megmondom a véleményemet, csak kicsit különcebb vagyok. És nem érdekelnek a pletykák, ők meg erről beszélnek...gondolkodtam miközben vártam a válaszokat, és erre jutottam.

Talán rosszul fogalmaztam, de nem hagyom magam kihasználni. Talán csak sokat várok tőlük :)

2014. okt. 2. 19:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk összeveszek a barátommal, mindig meghallgatnak, meg felvidítanak. Fordítva is működik ez. Csak az ilyen kis apróbb dolgokban nem figyelnek.
2014. okt. 2. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!