Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nem fura, hogy...

Szerintetek nem fura, hogy így reagálom ezt le? Mintha soha nem is lettünk volna legjobb barátok.

Figyelt kérdés

A legjobb és egyben egyetlen barátnőmmel véget vetettünk a kapcsolatunknak pár napja. Nem vagyok szomorú, sőt valamiféle megkönnyebültséget, talán még boldogságot is érzek. Úgy érzem új irányba fordul az életem, teljesen más utat járhatok mint eddig. Mióta/mialatt veszekedtünk, kizárólag dühös vagy csalódott voltam, esetleg mindkettő egyszerre, de szomorú sosem. Azt tartom magamról, hogy kevés emberhez kötődöm igazán, a családomhoz, és hozzá (ezt vegyétek múlt időnek...) Mintha sosem lettünk volna legjobb barátok. Sokszor untam magam nélküle, hiányzott is kicsit, és én úgy éreztem, tényleg igaz barátok voltunk. Ezek szerint mégsem? Nem kötődtem hozzá soha igazán? Azt mégis hogyan? Végigszenvedtük a nyarat, hogy tudjunk normálisan kommunikálni... mégis mi történt velünk? Mi történt velem?


Légy szíves, adjatok válaszokat!


2014. okt. 6. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak untad magad és picit hiányzott, mikor még legjobb barátok voltatok, akkor nem hiszem, hogy nagyon kötődtél volna hozzá. Ha én nem beszélek egy darabig a legjobb barátaimmal, rettenetesen hiányoznak. Főleg ha most megkönnyebbülést és boldogságot érzel, akkor jobb is, ha vége szakadt, mert nem hiszem, hogy annyira mély lett volna a látszat ellenére.
2014. okt. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Realista vagyok, úgy látom a dolgokat, ahogy igazából vannak. Sosem csapom be önmagam. Ezen akkor miért nem láttam át? Mert én tényleg éreztem abban az egy évben, hogy igen, mi barátok vagyunk.
2014. okt. 11. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!