Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az hogy tényleg...

Miért van az hogy tényleg semmi rosszat nem teszek mégis piszkálnak és kiutálnak?

Figyelt kérdés
sok mindenkihez odamegyek beszélgetni mégis sokan nem viszonyulnak hozzám valami jól...például látom hogy nem szívesen beszélgetnek velem, vagy hogy simán lenéznek.Sokat segítek másoknak,figyelmes vagyok , meghallgatom az embereket. Mindig is az osztály utáltja voltam és úgy látszik az is leszek. de én nem értem ezt az egészet hogy mit rontok el.kinek volt már vmi ehhez hasonló? és mit ronthatok el ?

2014. dec. 11. 21:52
1 2
 11/17 anonim válasza:
23%
Öcsém most felvilágosítalak h egy föld nevű bolygón élsz ahol sajnos ilyen az élet. De gondolom h stréber gyerek vagy......azokat nem nagyon szokták csípni
2014. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
45%
Uccsó vok/ sztem illeszkedj be a taarsaságukba....legyél te is bunkó mint az osszes tobbi meno ember
2014. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
nem alacsonyodom le a szintükre :DD és nem vagyok stréber egyáltalán xD
2014. dec. 14. 16:04
 14/17 anonim válasza:
47%

11. és 12. válaszoló:

Elég szánalmas és nevetséges a gondolkodásod... Ha stréber is lenne, mi közöd van hozzá? Mi számít strébernek? Az, aki tanul, hogy sokra vigye majd az életben és eljusson egy sokak számára lehetetlen szintre? ;)

2014. dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
tudom hogy már kicsit késői a válasz, de szeretném ha tudnád, hogy ezzel nem vagy egyedül, és hogy nem benned van a hiba! :) sajnos alig van érzékeny, és megértő ember, a sok bunkó meg kiszagolja ezt, és ezért csinálják, mert tudják hogy neked fáj/nem ütsz vissza. tudom hogy nehéz... én is ezzel küzdök, és csak reménykedni tudok hogy egyszer ez véget ér! :)
2015. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 emberakinemtudottnev válasza:

Üdv a klubban. Hidd el, ahogy az utolsó válaszoló mondta: Nem benned van a hiba!

Valami olyan dolog van veled, ami miatt kipécéztek. Kicsi vagy, vékony, esetleg furcsa a hangnemed, túl eleven. Egyesek nem tudják elviselni, ha mások nem olyanok, mint ők. A különcöket mindig piszkálják, pedig pont, hogy azért jók, mert egyediek. Azt ajánlom, ahogy én szoktam. Mostanában is piszkálnak, de mindig vonom a vállam, olyan arcot vágok ami azt mutatja nem érdekel. Sajnos ez azzal jár, mivel tudatlanok, hogy ezt kényeskedésnek veszik, pedig nem az. Én, ha engem piszkáltak az arcukba vágtam, hogy sajt. Talán gyerekes, de ez megoldás... Az viszont mégjobban kisgyerekre vall, hogy valakit piszkálunk olyanért amit szeret, vagy esetleg azért mert nem olyan.

2015. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

a gyenge egyedeket kitúrják az állatok is, az ember is csak állat. ha túl szelíd vagy, nem támadsz vissza, túl emberséges vagy, nem beszélsz ki senkit a háta mögött,akkor tudják, hogy nincs hatalmad a közösségben és kiközösítenek.

engem már kilométerekről kinéznek sokan, sokszor nem is tudja az ember az okát, hogy miért pont ő a céltábla, mikor ott van sok másik is. egyszerűen vannak emberek akik bárhol bármit csinálnak, kiógnak a sorból. igazságtalanság érzése támad az embernek, mert tudja, hogy nálánál sokkal inkább szivatandó, megvetendő, lenézendő emberek veszik körül, mégis ők megmenekülnek és élnek boldogan...

ha pedig elkezdesz erőt felmutatni, akkor sem feltétlenül vesznek vissza, ugyanúgy el lehet szeparálódni, mert akkor meg félni fognak tőled.

nincs megoldás, ezzel együtt kell élni, valaki ilyennek születik. most ezt le fogják pontozni, de ez az igazság. a természet így védekezik, kiközösíttet bizonyos egyedeket, akiknek nem a társadalmi beilleszkedés, szaporodás, stb az elsődleges feladata; hanem előrevinni a fajt. mindig a beteg, fáradt, támadások, megpróbáltatások között élő egyed az, aki a szenvedés által megerősödik és előrébb viszi a fajt.


oka van mindennek! és az okát nem a többi emberben kell csak keresned hanem magadban is és az egész világban!

2015. jún. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!