Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van itt valaki, aki terrorizál...

Van itt valaki, aki terrorizált másokat az iskolában és később megbánta? (senkit sem pontozok le)

Figyelt kérdés
Sok hibát elkövet az ember amíg felnő, sőt még utána is, de ezekből tanulunk. Arra lennék kíváncsi, ha valaki megtisztel azzal, hogy megosztja velem, hogy mi volt az a pont, amikor megbánta azt, amit a diáktársával tett? És utána miben változtak a dolgok?
2014. dec. 30. 18:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én a másik véglet vagyok, akit megbántottak, csúfoltak apám rokkantsága miatt. Soha nem felejtem el, milyen jó érzés volt 30 napon túl gyógyuló arcsérülést szereznem a két delikvensnek az öklömmel. Utánna semmi bajuk nem volt velem.

Ma is így tennék...

2015. nov. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!