Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 osztálytársam akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 osztálytársam akivel már pár hete folyamatosan beszélünk msnen, de órákat...Tetszem neki vagy csak haver akar lenni?

Figyelt kérdés
de mindenről(pasikról,csajokról,stb...) és néha vannak ilyen célozgatásai.:S Nagyon megértjük egymást és nagyon sok a közös is bennünk(vmikor ugyanazt írjuk le amit a másik gondol)...Na akkor most ez 1 jó barátság kezdete,vagy akar tőlem vmit?
2008. dec. 28. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:

én részben ilyenek után jöttem össze a mostani barátommal:D meg suliban is ilyen volt velem, osztálytársak vagyunk

szerintem simán lehet egy, még kialakulófélben lévő kapcsolat ^^ derítsd ki

2008. dec. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
énis így jöttem össze a barátommal, csak ő az elején még titkolta aztán 1-2hét után megmondta h tetszetm neki aztán meg h szeret^^ De mi nem egy osztályba járunk.sztem kérdezz rá h mit akar pontosan:)
2008. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!