Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadtam ki a barátomra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki a barátomra?

Figyelt kérdés

Szerdán találkoztunk utoljára. Kijelentette, hogy neki a csütörtök-péntek nem jó, mert Pestre megy.

A szombat nekem nem jó mert bátyjám szülinapja)vagyis jó, csak nem egész napra). A barátomnak a vasárnap, hétfő se jó.

A keddet nem tudni. Szerdán meg már Karácsony, és náluk igen nagy forgalom van, így szerintem a szerda csütörtök péntek ki lesz lőve.

A kérdésem, hogy jogosan vagyok-e kiakadva, vagy ez természetes? Oké, karácsony, de a párunk is bele tartozik a szeretteink körébe...nem?


2014. dec. 19. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen miért is vagy kiakadva?
2014. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Látod, nekem nincs barátom, problémám se. :D
2014. dec. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azért, mert nincs ideje rám.

Minden nap Pestre megy, bekísérhetni nem kísérhetem.

Alapból mostanában alig találkozunk, alig beszélünk, és nekem hiányzik.

2014. dec. 19. 20:13
 4/12 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, néha szerintem könnyebb.:)
2014. dec. 19. 20:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Milyen messze laktok egymástól?
2014. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én 19 ő 18.

20 percre, de ahhoz képest nincsenek spontán talik, séták, nem lephetem meg azzal, hogy átmegyek, este sose találkozunk, általában csak 1-1 órára ér rá, kivéve hétvégén egy napot.

2014. dec. 19. 20:16
 7/12 anonim ***** válasza:
3. Személy :D
2014. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg én is ki lennék akadva, hogy ilyen közel lakva sose ér ár, főleg ha ez rendszeresen így megy.
2014. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is 3. Személyre tippelek
2014. dec. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mi az, hogy nem ugorhatsz át hozzá, hogy sétáljatok egyet, vagy nem kísérheted el Pestre?
2014. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!