Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan. Akadtam ki a barátomra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan. Akadtam ki a barátomra?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt.... Azt mondta, hogy én neki kincs vagyok, már csak el kéne ásnia. Nem nevetve mondta, hanem komolyan, kicsit mérgesen...

Ezt arra mondta, hogy közöltem vele, hogy nem fogok neki tortát sütni, mert vizsgaidőszak van, és azt se tudom hol áll a fejem... Miután mondta itt hagyott és haza se vitt, anyunak telefonáltam, hogy rendezzen fuvart mert nem tudok hazamenni ( nincs kocsink)


2014. dec. 17. 08:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Bírom a humorát. :)

Szerintem ő akadt ki jogosan.

2014. dec. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is volt egy hasonló esetem egy csajjal. Úgy éreztem én mindent megteszek neki, ő meg egy apró szívességre nem volt képes. Akkor én is kiakadtam de nagyon, mert qrvára rosszul esett.
2014. dec. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De se szülinapja, se névnapja... Kérdeztem miért akar tortát, azt mondta, mert édesszájú...
2014. dec. 17. 08:28
 4/12 Beviz Elek ***** válasza:

Gondold át, hogy te miket teszel meg érte és hogy ő miket tesz meg érted.


Ezek után te is tudsz válaszolni arra, hogy ki akadt ki jogosan.

2014. dec. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az más. És ő szokott neked kedveskedni? Amit kérsz, azt meg csinálja?
2014. dec. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát nem szoktam kérni semmit, ha pl masszírozásról van szó oda vissza működik, nem hinném, hogy kevesebbet adok neki vissza.
2014. dec. 17. 08:47
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Sztem kissé gyökér, de ezt Neked kell tudni.

(én is kiakadtam volna - de egy hashajtós tortát összedobtam volna azért. Csakhogy érezze a törődést. -.- )

2014. dec. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát igen, ez nem volt túl figyelmes részéről, és akkor még finoman fogalmaztam
2014. dec. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És még vele vagy!?
2014. dec. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Oké, h neki nem csinálsz, de nekem csinálsz egyet majd vizsgaidőszak végén? kivárom ám, szépen :)
2014. dec. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!