Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetek ha legyőzött egy...

Mit tehetek ha legyőzött egy átlagos lány a suliban?

Figyelt kérdés
ÉS EZ NEKEM FÁJ! :/ Magamról annyit hogy magas szőke, fehérbőrú lány vagyok, zöldesbarna szemmel, és pont az a fiú aki nekem kéne, a másik lány kell neki, és pont előttem nevetgéltek és gondolom ez jó jel arra hogy vonzódnak egymáshoz, és féltékeny lettem. Miért ő kell neki?

2015. jan. 12. 08:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert az "átlagos" lány nem törekszik görcsösen kapcsolatot keresni, de látod, talált. Neked is sikerülni fog, ne aggódj, az nagyon gyerekes.
2015. jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert a külső nem minden.

Lehet,hogy megfogta valami a srácot abban a lányban,és ezért nagyon megtetszett neki.

2015. jan. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem győzött le senki. Egyrészt ez nem verseny, másrészt a "miért"-re nincs válasz. Nem tetszel neki, és kész. Akár a belsőd, akár a külsőd nem szimpatikus. Ez nem baj, így alakult.
2015. jan. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Te sem vagy olyan különleges.

A srác szemében biztos a másik lány a szép.

2015. jan. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a fiúnak te vagy átlagos és a másik lány szép.
2015. jan. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy mást látsz te és mást a srác.
2015. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Attól, hogy magas, szőke, fehér bőrű, zöldes barna szemű vagy, még nem vagy különleges. Mármint nézőpont kérdése, Afrikában az lennél, de itt Magyarországon nem értem mi ebben a különlegesség. Nyilván azért ő kell neki, mert ő az esete.
2015. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
98%

Mondjuk első körben szállj le a nagyon magas lóról, és vegyél vissza az arcodból.

Te sem vagy ám tökéletes. Sőt, mint látod, az a "teljesen átlagos" lány valamiben sokkal több, mint te.

Fogadd el a tényt, hogy te sem vagy istenség, és te sem kaphatsz meg mindent.

Meg egy kicsit változtass ezen az öntelt személyiségen, tudod, ez nagyon taszító tud ám lenni.

2015. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%

Az "átlagos" lány nálad mit jelent? Lehet az az "átlagos" lány hatszor normálisabb, mint pl te. Akkor most ki az átlagos?


Rakd el a tini problémáidat, a semmin rossz vergődni.

2015. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mint nő tanácsolom neked a következőt:


Lehet, hogy a srác azért döntött így, mert a másik lány sosem beszélt még úgy róla, hogy ő "aki nekem kéne".

2015. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!