Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan csináljam? (verekedés) :S

Hogyan csináljam? (verekedés) :S

Figyelt kérdés

Szóval a sztorim hosszú,de a lényege:

Megakar verni egy nálam jóval kisebb gyerek,de a korunk megegyezik,csak én vagyok a nagyobb.ő akar nekem jönni holnap(az utcán)és felakarok készülni.Már most is simán megverném,de érdekelne hogy ha nekem jön én meddig verhetem?xd Meddig számít önvédelemnek?Hogyan verjem meg ha nekem jön,úgyhogy fájjon neki,és békén hagyjon,de azért ne legyen sújjos az állapota,ne perelhessen be...stb?



2015. jan. 12. 17:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
hú de megbántatottam valaki önérzetét :D XD
2015. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

utolsó:

miért mikor teszek fel ilyeneket?-.-Most írok először ilyet.SZÉGYEN?Szharok rá!Most ne védjem meg magamat?Nem megyek más úton.Nem félek tőle!:D

lehet lány vagyok,de megvédem magamat.Ami szerintem meg nem szégyen,de hát mindenki máshogy gondolkozik!

2015. jan. 12. 17:59
 13/19 A kérdező kommentje:

12/12

nem nem bántottad meg!:D nem foglalkozok az ilyen emberekkel!:D

2015. jan. 12. 17:59
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Először adj neki egy pofont de azért ne törd el az orrát. Ha nem tágul mindig hasba üsd mert az nem látszik. A rendőrök is így csinálják.( Ha az valóban indokolt) Térdet ne bántsd mert ha rosszul rugsz egy életre megbéníthatod akkor meg... Csak addig üsd amíg nem hagy békén. Mindig legyen fenn a kezed védd a fejed és a tested.
2015. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg állj be a fal elé és amikor futna neked lépj arréb és akkor kapott eleget.
2015. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Firedoom ***** válasza:
Non feled kapjad gyomron majd vagd hattal földhöz. Ja es lehetoleg ne a betonnak ha erőset akarsz dobni mert a gerinctorest nehez kimagyarazni... :D
2015. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Fogd meg azt vágd földhöz. Esetleg kapd el a kezét és a csuklóját feszítsd be de ne törd ki. Az nagyon bír fájni és rögtön el fog menni a kedve mindentől.
2015. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerény véleményem szerint kapjon kettőtt törzsre kettőt orrba...ha még van kedve akkor hátrálj kicsit fuss neki erőből és törd el a nyakát....komolyra fordítva nem kell neked verekedni
2015. ápr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg térdeld tökön, az megállítja! Hány éves vagy? :)
2016. márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!