Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmondjam neki? Teljesen...

Elmondjam neki? Teljesen kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 3 éve (vagyis a gimi kezdete óta) szerelmes vagyok egy tanáromba. Rajta kívül más férfire rá sem tudok nézni, nem is voltam még senkivel. Tudom, hogy reménytelen a helyzet, éppen ezért eddig jól elvoltam, csak szép csendben szerettem. Nem mondtam el senkinek, mert féltem, hogy esetleg a fülébe jut.

Eddig az évég ezt jól bírtam. Mivel eddig nem tanított minket. (Csak nagyon ritkán). De most kb. minden nap látom és úgy veszem észre, hogy valamiért nem kedvel, szinte kerül. Ellentmondásosan viselkedik velem szemben; néha kedves, bár legtöbbször semmibe vesz. Levegőnek néz. Múltkor is ott beszélgetett a barátnőimmel, de én mintha ott sem letten volna .

Azt még el tudnám viselni, hogy viszonzatlan marad a dolog, ezt egy kis idő elteltével fel tudnám dolgozni. De az rettenetesen fáj, hogy nem tudom az okát, hogy miért nem kedvel. Pedig én nem tettem semmit. Teljesen kétségbe vagyok esve. Mostanában arra gondoltam, hogy esetleg megkérem, hogy beszélgessünk és akkor megkérdezem, hogy miért néz keresztül rajtam. Viszont attól félek, hogy akkor bevallom az érzéseimet...sőt, ahogy magamat ismerem, szinte biztos, hogy elmondanék mindent v. elbőgném magam, vagy ilyesmik. Jelenetet rendezni meg nem akarok. Nem tudom mit tegyek, annyira fáj, hogy másokkal olyan jóban van, ott ölelkeznek meg minden, én meg csak kussban bőgök a wc-ben

(Mint minden éjjel...) igen, tudom, szánalmas vagyok és ezt a kérdést csak zért írtam ki, mert ezt a dolgot nem oszthatom meg senkivel és valahogy ki kell adnom magamból. Szerintetek jó ötlet, ha elmondom Neki, vagy csak elszarnék mindent?...


2015. jan. 16. 17:52
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Engem is megkülönböztetett a matektanárom, állandóan engem hívott felelni.
2015. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
köszi utolsó: ennek a tudatában mostmár örökre boldog, nyugodt életem lesz...
2015. jan. 16. 19:33
 33/38 anonim ***** válasza:
0%

Én is voltam egy ilyen helyzetben,és ott elmondtam a tanárnak(OKJ)...szerencsére egész tűrhetően fogadta a dolgot,de aztán bonyolódtak a dolgok,és odáig jutottunk,hogy az a kevés normális kapcsolatunk is,ami tanár-diák között lehet,az is megromlott.:( Nem elsősorban amiatt,mert tetszik nekem,de benne van ebben is.Ez egy kicsit másabb,nehezebb helyzet,mint a tiéd,persze ezzel nem azt mondom,hogy a tiéd nem az.

NE vallj be neki mindent,csak miután már távoztál az iskolából!Attól függetlenül megkérdezheted,hogy miért kerül feltűnően,hogy mi a baja.

2015. jan. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Azért egy Okj-t ne hasonlíts egy középsulihoz. Előbbiben felnőtt emberek vannak, azt csinálnak amit akarnak, akár viszonyt is kezdhetnek. Kiskorúaknál egészen más a képlet...
2015. jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Minden nap az jar az agyamban, hogy mi van akkor, ha valami mas baja van, valami tok mas, en meg csak ulok a kis pics*mon es kussolok, ahelyett, hogy megkerdeznem...
2015. jan. 17. 11:28
 36/38 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mond el neki,de előtte tud meg hogy mi a problémája veled,ennyi
2015. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Bocs most olvastam , hogy nem tart korrepetálást. Hát akkor mit tudnék mondani , szerintem hagyd a francba , hamar elfog múlni lépj tovább hisz ő egy tanár te meg szinte még egy fiatalkorú 17 éves lányka vagy. Lépj ezen túl aztán kész. Hidd el lesz neked még több szerelmed ő csak egy tanár. Az élet ilyen szerelmek jönnek mennek mi meg csak várunk mindig egy-egy pillanatra.
2015. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Tavaj nálam is ugyan ez volt a helyzet. Szerelmes voltam a tanárba de ő csak került engem és több mint valószínű hogy azért mert ezt látta rajtam. Idén màr semmit se érzek iránta és ő is normáliabb velem. Nálad is ez lehet a helyzet hogy a tanár észrevette az érzéseid.
2015. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!