Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tud egy ember se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud egy ember se megkedvelni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet az oka, de ez így van. Pedig nem vagyok bunkó vagy elviselhetetlen. Inkább csendes és visszahúzódó vagyok. Az iskolában se voltak sose barátaim. Párkapcsolataim is hamar véget értek. Már nem tudom mit csináljak. Vessek véget az életemnek, mert nem vagyok olyan mint más és nem kellek senkinek sem?
2015. jan. 1. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2015. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Azt nem ártott volna oda írnod hogy lány vagy fiú vagy illetve hány éves?


Egyébként azért van mert az emberek mindig a híres vezér egyéniségeket kedvelik ,sajnos ezért te sose leszel kedvelt egy tanácsom lenne ne várd hogy mások nyissanak feléd nyiss te feléjük! Lehet kissé egyirányú lesz a dolog egy ideig de ha valaki meg kedvel utána már ő is nyit majd feléd .

2015. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!