Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti találkozatok már ehez...

Ti találkozatok már ehez hasonló "jelenséggel"?

Figyelt kérdés
11. osztályba járok középsuliba. Van egy osztálytársam aki a szakmai tantárgyakból szabályosan 5 egészes átlagot képes teljesíteni. Viszont a humán tárgyakból mint magyar, töri minden évben ilyen 1,1-1,3 környékén van az átlaga. (Tavaly töriből kerek 1 egésszel bukott de átment pótvizsgán.) Valahogy számomra rendkívül irritáló és idegesítő az ilyen. Ti mit kezdenétek egy ilyen emberrel?

2015. febr. 1. 22:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

NE téged idegesítsen! Idegesítse őt, hogy egész nyáron töri pótvizsgára kell tanulnia.

Mellesleg az emberek nem egyformák, oké, hogy őt a szakmai tárgyak érdeklik és nem szereti a törit, meg az is oké, hogy te meg szereted a humán tárgyakat, és a szakmai nem érdekel annyira.

Max. azt kezdeném, hogy elmagyaráznám neki a törit, érdekesebben, mint a tanár, hogy azért mégiscsak menjen át egy kettessel.

2015. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Engem nem az idegesít benne hogy jobb nálam. Egyébként a szakmai tárgyakból bár nem vagyok kitűnő, de 4,5 feletti átlagaim vannak. Inkább az zavar, hogy nem hajlandó odafigyelni azokra a dolokra, amelyek a kultúra részét képezik és bizonyos szintű műveltséget ad. Én is szívesen foglalkozom a szakmámmal, de nem merem sehogy se megengedni magamnak azt, hogy megbukjak más tárgyakból még akkor is, ha esetleg engem az nem annyira köt le. Egyszeűen nem tudom hová tenni magamban ezt a mentalitást, nem találom meg benne, hogy mi lehet az ilyen ember gondolkodásában az ésszerű.
2015. febr. 1. 23:00
 13/18 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok.
2015. febr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%
Attól, hogy nem magolja be a sok baromságot töri órára, még nem biztos, hogy egy kulturálatlan gyökér
2015. febr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%

Egyszerüen nem érdekli...

Végül nem bukott meg nem? Átment pótvizsgán...

Akkor meg nem mindegy?

2015. febr. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%

Bevallom neked őszintén,engem se érdekelnek a magyar irodalom,nyelvtan történelem,és nem is tanulóm.

Engem csak a fizika érdekelt mindig

2015. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig nem értem, hogy miért idegesít ez téged. Ha zavarna órán, beszélgetne, stb. akkor érthető, de ha csak egyszerűen nem tanul, az miért idegesít? Legfeljebb a szüleit kéne hogy idegesítse.
2015. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, töriből hogy lehet egyes átlagot hozni...
2022. dec. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!