Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire nyerő dolog elmenni...

Mennyire nyerő dolog elmenni egy osztálykirándulásra ha külön szólnak hogy nem örülnek nekem, és én csak azért is! Elmegyek pedig különben nem mennék?

Figyelt kérdés

Osztálykirándulás lesz. Alapból nem megyek ilyenre soha. Of szólt hogy ne menjek, mert a többiek nem örülnének neki ha mennék. Ő nem tudta hogy nem is akartam menni. De mikor meghallottam hogy kvázi ki vagyok tiltva onnan, „csakazértis” alapon el fogok menni.

Egyébként meg eszembe se jutna.

Azt nem tilthatja meg nekem az atyaúristen se, hogy jegyet vegyek épp arra a vonatra amire ők, hogy épp addig utazzak épp ott szálljak le stb.


De vajon mennyire nyerő ötlet az egész? Mit csinálnak majd velem? Agyonvernek felkötnek stb?


2015. febr. 17. 12:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz iskolát váltani?
2015. febr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

nem. végzős vagyok. most már minek.

meg különben is ha egyeseknek nem tetszik hogy itt vagyok az csak egy ok hogy maradjak. csakazértse megyek el.

2015. febr. 17. 12:19
 3/32 anonim ***** válasza:
ez nagyon durva :(
2015. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
annak idején az osztálykirándulás kötelező volt és max orvosi igazolással lehetett kibújni alóla, vagy be kellett menni a suliba más osztállyal tanulni ha valaki nem akart volna jönni... ilyet nem is mondhatna az osztályfőnök neked, hogy ne menj... hogy milyen lesz? hát 1 barátod tán csak van az osztályban akivel elszórakoztok :) amúgy mi a bűnöd, hogy ennyire nem szeretnék hogy ott legyél? :)
2015. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. Nálunk is elég nagy gondot csinált belőle az ofő ha valaki nem akart jönni.. Ő biztosan nem tilthatja meg neked. De én is nagyon kíváncsi lennék mit csináltál? :D
2015. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

félreértés. nem tiltott meg nekem senki semmit. csak szóltak hogy "nem örülnének". ennyi. persona non grata.

nem tilos eljönni, de nem tilos bemenni egy nógrádi faluba utálom a dakotákat táblával a nyakamban sem. csak aztán viselni kell a következményeket.

2015. febr. 17. 13:43
 7/32 anonim ***** válasza:
Az megint tipikusan olyna kérdés, hogy a kérdező elmagyaárzza, mennyire szemét mindneki körülötte, arról érdekes mód egy szó se esik, miért is vagy ennyire kiutálva onnan.
2015. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
70%

persze, ez igaz, de az akkor is durva, hogy az ofő így közli vele, hogy nem kívánatos személyiség az osztálykiránduláson...

középiskolában nekem is volt olyan osztálytársam, akit mindenki utált, tett is ezért a címért elég rendesen, de soha senki, sem az osztálytársak közül, sem az ofő nem mondott volna ilyet neki, hogy nehogy eljöjjön az osztálykirándulásokra, mert ott nemkívánatos személy...

2015. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

na tessék, ha ennyire kíváncsiak vagytok hát nesze: meleg vagyok és nyíltan vállalom a másságopm, kinn van a facebook-on is, és még azt az elképesztő és minden határon túlmenő dolgot is elkövetem, hogy a barátom megvár a suli előtt, és megpusziljuk egymást majd elmegyünk.

kaptam már konkrét fenyegtést emiatt itt is és más suliban is. és nehogy azt higgyük csak a diákok részéről ám.

az egyik tanár mikor közölte velem mit gondol rólam és a barátomról, "véletlenül" bekapcsolt mobillal hallgattam meg, mely véletlenül az egészet felvette a zsebemben, majd elküldtem neki a hangfelvételt mondván ha még 1x csak rámnéz vagy megnyikkan velem kapcsolatban, megy az összes bulvárlapnak az egyenlő bánásmód hatóságnak az lmp-nek stb. a felvétel

azóta rám se néz.

na hát kíváncsiak voltatok. tessék. most jó?

2015. febr. 17. 14:47
 10/32 anonim válasza:
Melyik suliba jársz? Ja és igen menj el!
2015. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!