Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire nyerő dolog elmenni...

Mennyire nyerő dolog elmenni egy osztálykirándulásra ha külön szólnak hogy nem örülnek nekem, és én csak azért is! Elmegyek pedig különben nem mennék?

Figyelt kérdés

Osztálykirándulás lesz. Alapból nem megyek ilyenre soha. Of szólt hogy ne menjek, mert a többiek nem örülnének neki ha mennék. Ő nem tudta hogy nem is akartam menni. De mikor meghallottam hogy kvázi ki vagyok tiltva onnan, „csakazértis” alapon el fogok menni.

Egyébként meg eszembe se jutna.

Azt nem tilthatja meg nekem az atyaúristen se, hogy jegyet vegyek épp arra a vonatra amire ők, hogy épp addig utazzak épp ott szálljak le stb.


De vajon mennyire nyerő ötlet az egész? Mit csinálnak majd velem? Agyonvernek felkötnek stb?


2015. febr. 17. 12:10
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
57%

Én hetero vagyok, de senkit nem ítélek el, kivéve a cigányokat, abból is tisztelet a kivétel, mielőtt valaki beszólna, akineknrm inge, ne vegye magára.


A megoldás minden esetben csak 2 lehetőség lehet, a nagyon erős lélek lehet, valahog edzeni kell és az önvédelem.


Az előbbi azért, hogy akármilyen szót el tudj engedni a füled mellett, mivel így előbb utóbb abbahagyják, ha full néma vagy, de ehhez tényleg erős lélek és önuralom kell.


Ha pedig felhúzzák magukat, és fizikai útra lépnek, mert te nem figyelsz rájuk, akkor pedig a másik lehetőség lép életben, az hogy megvéded magad, ha lecsapod a legnagyobbat, a többi önbizalmat veszt, és jobb esetben otthagy.


De csak simán kivéded őket, és lerázod, aztán ha utánadkiabálnak, meg szidnak, akkor megintcsak az elsőt tudod csinálni, azt hogy lesz*rod.


Csakis ez a 2 lehetőséged van MINDEN esetben, AMI JÓ MEGOLDÁS.


Ha rossz kell, akkor több is van, de az neked rossz, szóval kettő.

2015. febr. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Kötelező menni az osztálykirándulásra?:O


Amikor gimis voltam, nem volt kötelező. De külföldre (Románia, Szlovákia) mentünk és aki nem akart menni vagy nem volt rá pénz (nincs mindenkinek felesleges 20.000-je minimum), az nem ment.

2015. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!