Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hallottatok már, vagy éltetek...

Hallottatok már, vagy éltetek már át tanár -diák kapcsolatról szoló történeteket?

Figyelt kérdés

2015. márc. 29. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyetem számít?
2015. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze,mindent lehet egyetem ,főiskola,gimnázium
2015. márc. 29. 14:43
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

Akkor már az első félévem végén kefélgettem az egyik tanárnőt. Tipikus férfifaló 40-es nő volt...

Aztán a 4. félévben megismerkedtem egy másikkal. Vele egy nyaraláson gabalyodtam össze és a mai napig dugom, ha úgy adódik. Emellett volt pár PhD-s csaj, és most is hajtok egyre.

2015. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez a történet kamu,és gusztustalan
2015. márc. 29. 14:49
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
Se nem kamu, se nem gusztustalan:)
2015. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt gondolod hogy ha így élsz az normális? légy rá büszke hogy ilyen életmódot folytatsz ,mert ez nem élet,nem hogy arra törekednél hogy azt találd meg akit igazán tudnál szeretni.
2015. márc. 29. 14:55
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, megkéred az embereket, hogy osszák meg veled a tapasztalataikat, aztán, mikor valaki leírja, akkor legusztustalanozod? Legyél már eszednél. Nem kötelező kérdezni...
2015. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

A sulinkban több volt a lány és néha beugrottak a férfi tanárok, hogy táncoljanak a lányokkal szalagavatón. Aztán a végén a föci tanár elvileg összejött azzal a végzős lánnyal akivel táncolt, persze "csak érettségi után".


Unokatesóm pedig mesélte, hogy az irodalomtanáruk összejött 12.ben egy osztálytársával, a lány terhes lett a pasit pedig kirúgták. De elvileg együtt vállalták a gyereket, mondjuk ki tudja azóta is együtt vannak-e még.

Mindkét esetben fital, alig pár éve végzett tanárokról volt szó amúgy.

2015. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

# 6

Azt majd én eldöntöm, hogy jó nekem.

2015. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Általánosba ..8ikba ..egyik csaj ősszejött fiatal tanáral saját szememel láttam .kézen fogva sétáltak.
2015. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!