Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Balhé lesz ebből? Több lent.

Balhé lesz ebből? Több lent.

Figyelt kérdés

Az osztályunkban a fiúk kikezdtek egy 6.-os fiúval (mi nyolcadikosok vagyunk), annyira elfajult a dolog, hogy egyszer meg is verték, amiért osztályfőnökit kaptak. Most a hatodikos játssza a királyt, mert tudja hogy nem bánthatják. De már hallottam, azt tervezik az osztálytársaim, hogy suli után megkeresik, és "elbeszélgetnek" vele egy kicsit.

Nem tudom mi lesz ebből, mert például egy helyre és ugyanazon időben megyünk osztálykirándulásra...



2015. ápr. 2. 18:47
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
#10 köszönöm értelmes kommentedet. Ha kiröhögted magad akkor húzz el. Köszönöm.
2015. ápr. 3. 20:08
 12/22 tyson01 válasza:

De most komolyan...csak gondolj bele! szamtalan balhé van ami 1000x durvabb ennél a szitunál... Mi lehet a leg ,,durvább,, dolog ami történhet?

Legfeljebb az hogy jól meg lesz verve csóri 6 os gyerek. Szerintem ez nem nagy cucc.

2015. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Aki 2 osztály-al kisebbel kezd az élből csicska. Egyébként ha a kisebb gyerek nem rettenti el valahogy őket akkor szinte biztos, hogy megverik megint.
2015. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Csicska egy osztálytársaid vannak, rohadjanak meg, jöjjenek le edzésre, bőgve mennek haza!
2015. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Kinder Kommandó :DDDDD


22/F

2015. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Egy jó nagy szájbab#szás kellene azoknak a kedves nyolcadikosoknak. Kemények a kis g#cik, mint a habos libafos.
2015. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Értékelem az őszinte kommenteket (Még ha van is egy két olyan ami nélkül meglettem volna, de mindegy). Csak aggódom a barátaim miatt, akikre tényleg ráférne egy alapos helybenhagyás. A hatodikos miatt is aggódom, mert tényleg eléggé kihúzta a gyufát a fiúknál. Néha azonban tényleg olyan, mint aki direkt keresi a bajt. Mindegy. Ezzel most tényleg nem az osztálytársaimat védeném, csak az igazat mondom.

Viszont tényleg kéne a segítség, mit csináljak velük? Hogy ne fajuljon el...

2015. ápr. 4. 19:09
 18/22 anonim ***** válasza:
Állj közéjük és érd el valahogyan, hogy megbeszéljék. verekedni gyerekes, ráadásul előbb-utóbb mindenkit kipicsháznak.
2015. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélni velük.
2015. ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Miért akarsz velük beszélni? Nem a te dolgod. Különben ha téged húznának fel szerintem te is elvárnád, hogy senki ne avatkozzon közbe.
2015. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!