Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Balhé lesz ebből? Több lent.

Balhé lesz ebből? Több lent.

Figyelt kérdés

Az osztályunkban a fiúk kikezdtek egy 6.-os fiúval (mi nyolcadikosok vagyunk), annyira elfajult a dolog, hogy egyszer meg is verték, amiért osztályfőnökit kaptak. Most a hatodikos játssza a királyt, mert tudja hogy nem bánthatják. De már hallottam, azt tervezik az osztálytársaim, hogy suli után megkeresik, és "elbeszélgetnek" vele egy kicsit.

Nem tudom mi lesz ebből, mert például egy helyre és ugyanazon időben megyünk osztálykirándulásra...



2015. ápr. 2. 18:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem értem mivel tud felhúzni egy 6.-os 5-6 nyolcadikost, vagy annyira hülyék az osztálytársaid hogy mindent felvesznek, mert nem hiszem hogy a kis 6.-os majd elkezd ütni 5 8.-ost.
2015. ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Csak keménykedni akarnak.
2015. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!