Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha az emberek...

Mit tegyek, ha az emberek folyamatosan felreismernek?

Figyelt kérdés
Elsore mindenkinek unszimpatikus vagyok , vagyis gondolom mivel nem szivesen beszelgetnek velem , viszont van egy srac vele a kezdetek ota nagyon jol kijovok, legjobb baratom , ugyanolyan hulye mint en. Szoval elsore nem nagyon szeretnek de aztan ha valaki kezd megismerni akkor rajon , hogy en is jofej vagyok meg stb. De hat mondjuk 10 emberbol 1-el tudok jobban megismerkedni mivel elsore nem nagyon vagyok szimpi :D Az osztalybol pl a fiukkal mar egesz joba vagyok de a lanyokkal... Multkor vettem nasit akkor 2 lanynak adtam es addig egesz jot beszelgettem veluk de ugy latom, hogy addig tartott.:D Valami tanacs?
2015. ápr. 11. 14:05
 1/1 anonim válasza:

Mivel nem ismerlek, nem látlak, így csak azt tudom tanácsolni, hogy kérdezz rá, miért viselkednek veled úgy, ahogy? Mi zavarja őket veled kapcsolatban?

Az már szimpatikus, hogy megkínáltad őket valamivel. Az, hogy utána már nem "igényelték" a társaságod, az őket minősíti.

2015. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!