Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Négyszemközt miért nem vagány?

Négyszemközt miért nem vagány?

Figyelt kérdés

A legtöbb embernél diáknál, tanárnál azt látom hogy csoportban mindig a legszótlanabbat támadják, oltógattják. És ha kettesben vannak azzal az emberel vagy csak szimplán órán kívül vagy a városban találkoznak vele akkor egy rossz szót sem mernek mondani.


Velem volt már ilyen de én nem keveredek szájkaratébe ilyen barmokkal mert bunyó, rendőrség lenne belőle azt meg én nem akarom az ilyen barom meg semmit nem tanul belőle sajnos.


20F



2015. ápr. 15. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Mert az ember társas lény, azt megelőzve, hogy ő legyen a célpont, inkább támad, egy nálánál sokkalta gyengébbre, akit verbálisan gond nélkül alázhat, ezáltal egy bizonyos státuszt vív ki magának a többiek körében, így őt nem támadják.


A másik eset pedig: csupán haveri szórakozás..


Nálunk is van egy srác az osztályban, akinek néha a vérét is kiszívjuk, de csak hülyeségből, illetve mindenkire sor kerül általában, ez egy ilyen kör.

2015. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

jaj de megindokoltad:)))

bunyó meg rendőrség lenne belőle.

persze.

nah látod pont ezért vagy te céltábla,méghozzá nem ok nélkül.


és nem a felsoroltakat támadják csak,hanem a csoporton kívülieket elsősorban.

a csoportban ez a fajta viselkedés meg dominancia harc.

vagyis ha farkas lennél,akkor te lennél az,aki soha nem dughat meg nőstényt,nem szaporodhat,a többiek folyamatosan csípik,harapják,fenyítik és legutolsóként ehet az elejtett szarvasból.

csak ezek a farkasok nem tudnak netezni,hogy nyavalyogni tudjanak.


amikor ketten vagytok akkor célját veszíti a dominancia fitogtatása,mert az elsősorban a csoportnak szól.

kettesben nincs jelenen a csoport,veszélyt sem jelentesz full béta egyedként,ezért felesleg a demonstrálás.

2015. ápr. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez amúgy qrvára nem igaz, régi általános iskolában volt egy pár menő és azok rohadtul nem bántottak senkit 8év alatt az osztálytából, hülyéskedés mindig volt de komolyabb nem.


Mikor 9-be kerültem már év vége fele kezdtek eldurvulni a dolgok 10-be más osztályba kerültem na ott qrva jó volt 11,12 fogjuk rá hogy jó volt...

2015. ápr. 16. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Általános iskolába még nagyon ritka az,hogy a dominancia fitogtatása miatt szekálják egymást!
2015. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyetemem meg ismét eltűnik aztán munkahelyen megjelenik és nyugdíjas korban eltűnik
2015. ápr. 20. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!