Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vannak itt tanárok? Mitől...

Vannak itt tanárok? Mitől lesz kedvenc diák egy kedvenc diák?

Figyelt kérdés
Minden tanárnak van egy vagy akár több olyan diákja,akit jobban kedvel... Mivel lehet kiérdemelni egy tanár szeretetét?Mi az,amit sokra értékel egy tanár a diákjában?
2015. máj. 7. 17:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Én ezt mindig gusztustalannak tartottam,mert-

1.jobb jegyet kapnak

2-tő- még ki is mutatják a tanárok a többiek szeme láttára.

3.a tanárok nem gondolnak bele más tanuló helyzetébe,mert ő a kedvenckéjével szórakozik.

2015. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%

Hozzáteszem,nem korrekt jegyeket adnak!

első voltam

2015. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Minnél jobban tudsz hátsót nyalni, annál jobban kedvelnek. Én nem tudtam, ezért nem is kaptam mindig 5-öt, amikor tényleg tanultam.
2015. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Aki szimpátia alapján válogat a diákjai között, az nem tanárnak való!Mitől lesz kedvenc? Általában ezektől a dologtól:

Vagy seggnyaló.

Vagy a szülei seggnyalók és viszik a tanárnak a tyúkot, kolbászt, borítékot.

Vagy a kedvencke rokona a tanári körbe tartozik.

Vagy legritkább esetben tényleg valami egyéni szimpátia, pl mert jajj ő olyan kis szép, okos(kodó), stb..alapján.

Normális pedagógus egyformán kezeli a diákokat, vagy legalábbis valós teljesítményük alapján és nem pofára.Aki kedvenceket tart, az sem tanárként sem emberileg nem állja meg a helyét pedagógusként és a valóban normális diákok utálják is.(A kedvenccel együtt).

2015. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Na ehhez nem fog egy tanár sem hozzászólni...
2015. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%

3"

Gratulálok a tanárok hozzáállásához ezek alapján,az ilyen ne menjen tanárnak,mert ha nem képes úgy osztályozni ahogy azt kellene (tisztességesen kellene)

az ne menjen tanárnak,én meg úgy vagyok vele hogy sose adom be a derekam egy tanárnak se,előbb hajtok bele 100-zal egy fának kocsival

2015. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Diákok szemszögéből ez lehet,hogy így van. Bár én is diák vagyok,nem igazán értek egyet egyik válasszal sem. A tanárok szerintem egyformán bánnak mindenkivel és nem hiszem,hogy az befolyásolja a jegyet,ha úgymond nyalizol a tanárnak. És nem jegyekre gondoltam,hogy ha jobb jegyet ad neki,akkor kedvenc,hanem a gyerek viselkedésére.. Mit értékelnek a diák viselkedésében a tanárok?
2015. máj. 7. 18:15
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Akkor kérdező te nagyon rosszul látod a dolgokat,mert igen is kivételezések jegyek alapján is azonosúl.pl nálunk egy csaj úgy lett négyes Anna,hogy be se járt
2015. máj. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A tanároknak vannak olyan diákjai, akiket jobban kedvel, mint a többit. Ez egyszerűen azért van, mert ők is emberek, s csakúgy mint bárki más, nem tudják 24/7 befolyásolni az érzelmeiket. A fontos viszont az, hogy ezt tudják helyén kezelni, s ne adjanak ötöst egy hármas dolgozatra, csak azért mert azt a diákot jobban bírják, mint a többit.


Egyébként minden tanár mást és másért szeret. Van aki az osztály bohócát, van aki a kiközösített gyereket, s van aki a strébereket kedveli. Nincs egyetlen működő metódus, amellyel elnyerheted minden tanár szívét, ugyanis ők sem egyformák.

2015. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Megértem ha kedvel egy diákot,de akkor ne adjon neki jobb jegyet,ha nem is érdemli meg
2015. máj. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!