Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kell bántani valakit a...

Miért kell bántani valakit a neve miatt?

Figyelt kérdés
Anyukám orosz születésű volt, sajnos szülés után két héttel meghalt apa azóta egyedül nevel, az ő emlékére nevezett el apa, anyát Irinának hívták, ezért engem is így nevezett el apa. De mióta elkezdtem a gimit, szinte mindig valaki piszkál a nevem miatt.

2015. máj. 13. 20:11
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2015. máj. 14. 17:08
 22/26 anonim válasza:
100%
Akik bántanak, piszkálnak a neved miatt élvezik. De te ne vedd figyelembe őket. Romániában egy normális név az, hogy Irina...Csak Iriná-nak ejtik... :)
2015. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
szerintem is szép neved van, nem kell ezekkel a köcsögökkel foglalkozni :)
2015. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
18-as vagyok :) a Mia az a Mária több nyelvű rövidülése :) Anyukám Mária, de ugyanazt a nevet nem akarta adni, a Ria és a Mia közül választotta a Miát :) Így felnőttként már nagyon szeretem a nevem :)
2015. máj. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Én is szeretem a nevemet, főleg hogy tudom azt miért kaptam :)
2015. máj. 15. 07:20
 26/26 anonim válasza:
Szerintem is gyönyörű neved van. Velük meg ne foglalkozz velem is volt már ilyen de én azt mondtam nekik:Ha nem tudsz a rendes nevemen szólítani akkor inkább ne szólj hozzám!!( Nekem nem Kinga a nevem csak imádom Kingát a Szjg-ből) Azzal a fiúval meg ne foglalkozz! Nekem durvábbat szóltak már be. És én mit csináltam? Mondtam neki hogy rohadj meg és jól belerúgtam a sipcsontjába meg fejbevertem utána meg nem szóltam hozzá. Engem egy idióta évfolyamtársam hív állandóan békának de engem meg nem tud érdekelni. Azért csúfolnak mert irigyek. Ez az ország nem attól megy tönkre, hogy ilyen szép nevű emberek népesítik be hanem a miniszterelnöktől meg a migránsoktól. Remélem segítettem!!
2015. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!