Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kell bántani valakit a...

Miért kell bántani valakit a neve miatt?

Figyelt kérdés
Anyukám orosz születésű volt, sajnos szülés után két héttel meghalt apa azóta egyedül nevel, az ő emlékére nevezett el apa, anyát Irinának hívták, ezért engem is így nevezett el apa. De mióta elkezdtem a gimit, szinte mindig valaki piszkál a nevem miatt.

2015. máj. 13. 20:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ös válaszoló nagyon okos! :) Ez jó módszer és én is alkalmazni szoktam. :)
2015. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem is szoktam már odafigyelni rájuk, gonoszak és buták
2015. máj. 13. 20:50
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon szép ez a név!

Az osztálytársaid meg tipikus tizenéves hülyegyerekek, akiknek aki-kicsit-is-eltér-a-megszokottól-piszkálni-kell szindrómájuk van :D

2015. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon szép neved van! :) Ne foglalkozz az ilyen idiótákkal!
2015. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Igen, én is egyetértek az 5-sel. Engem nem csúfoltak, hanem nem voltak képesek felfogni, hogy nem szeretem a nevem becenevét. Aztán én se figyeltem, ha úgy szóltak. És sokadszorra már kimondták a rendes nevem. Ha szóvá tették, mondtam, hogy 1x sem mondták a rendes nevemet, és hogy gondoltam, nem fontos a dolog, mert ha valóban fontos lenne, ő is tudná, hogy kell szólni.
2015. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Engem azért idegesít igazából, mert úgy érzem, hogy ezzel anyukám emlékét sértik meg.
2015. máj. 13. 21:42
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép név. Nem kell foglalkozni a barmokkal... ha valakin nem találnak máshogy fogást, akkor azzal piszkálják, amiről nem tehet (mondjuk a neve). Nekem pl. Emese, Erzsébet nevű ismerőseimet piszkálták mindig ("Cs*cske-Bözske, meg Emese nem áll jól a szeme se stb."). Bezzeg az ilyen Dzsenifer, Rodrigó, Dzsohár, Nintendó névre keresztelteket sose piszkálják... mondjuk szerintem ez az agyi szintjüket is minősíti, a "kultúrkörnyezetet".
2015. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük,szerintem egyszerűen irigyek!!! Mert különleges vagy és ezt nehezen emésztik meg!!! Engem is sokat piszkáltak a keresztnevem miatt ( Mia vagyok ) de aztán leszálltak rólam... Az Irina gyönyörű név szerintem!!!
2015. máj. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Mia? Érdekes név, megkérdezhetem hogy a tiéd milyen eredetű? Az enyém szláv, nemcsak Oroszországban használják apával egyszer voltunk Pozsonyban nyaralni egy boltban az eladó nénit is Irinának hívták :) köszönöm szépen nagyon jól esnek ezek a válaszok mindenkitől :)
2015. máj. 14. 05:44
 20/26 anonim ***** válasza:

Nem sok névre mondom ezt, de az Irina nekem is tetszik. :D Tök jól hangzik. ^^

Viszont leírták előttem, hogy mit lehet ezzel kezdeni, újat nem igazán tudok mondani. Részvétem a történtekért!

2015. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!