Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudnátok ebben segíteni?

Tudnátok ebben segíteni?

Figyelt kérdés
Nem sokára itt a diplomaosztó, és én olvasom a végzősök számára a búcsúbeszédet. Sokszor próbáltam, de semmi nem jutott eszembe. Tudnátok segíteni, hogy hogy kezdjem el, vagy valamilyen oldalt, ahol vannak és ihletet merítenék. Előre is köszönöm ;)

#búcsúbeszéd #diplomaosztóra
2015. máj. 19. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Miért vállaltad el?

2. Főiskolásként legyen már annyi IQ-d, hogy magad keresgélsz a neten!

2015. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
-.- mert szerettem volna..gondoltam itt kapok vmi jó tanácsot, mert neten sok hülyeség volt. De látom itt is sok a bunkó ember. Nem lett volna muszáj hozzászólnod..
2015. máj. 19. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen ,de sajnos a tanáraidat,és az egyetemi társaidat csak te ismered,te tudsz csak egyedül ihletet meríteni ebből
2015. máj. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Elég nehéz dolog lehet, főleg elkezdeni. Szerintem ülj össze néhány évfolyamtársaddal és szedjetek össze néhány gondolatot az elmúlt évekkel kapcsolatban. Ezeket építsd vagy építsétek bele a szövegedbe. Szerintem te is nagyobb önbizalommal állsz ki mindenki elé, ha olyan szöveget olvasol fel, amit nem egyedül találtál ki, hanem pár emberrel együtt.

Manapság már nem kell siratót mondani, hanem egyszerűen visszagondolva az órákra, tanárokra, bulikra, közös programokra egy olyan beszédet mondani, amit mindenki szívesen hallgat és mégis méltóképp megemlékeztek az elmúlt évekről.

Szóval én a helyedben náluk próbálkoznék. Mindenképp olyan embereknél, akik mindenhol ott voltak, mindent láttak, stb stb. :)

Nem baj ez, hogy tanácstalan vagy, de csak a kezdő lökés hiányzik. Hamarosan szétnézek a neten, hátha van valami, csak előbb elmosogatok. ;D

2015. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek, végre valaki, aki normális választ tud adni. Na megpróbálok mindent :) Jó mosogatást :P
2015. máj. 19. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi, megvolt. :D
2015. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 utalomasulit2002 válasza:

Szia! Szerintem ne törődj az olyan trollokkal, mint Akhillesz, vagy ki....

Az én tanácsom az lenne,hogy idézz fel egy közös, szép emléket, és meséld el röviden. Mondd el, hogy kár, hogy ez a közösség ennyi idő után felbomlik. A végén, én lehet hogy azt momdanám, hogy köszönöm szépen ezt az emlékezetes pár évet, amit soha sem fogok elfelejteni.

Valami ilyesmi....

Persze én ehhez mitsem értek.... hiszen csak hatodikos vagyok...

2015. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valamit kieszelek :P
2015. máj. 27. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!