Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy védjem meg?

Mit tegyek, hogy védjem meg?

Figyelt kérdés

Szóval járok egy fiúval.nagyon szeressük egymást,meg minden,csak félek.Így a nyáron nem lesz gondunk,de sulikezdéskor viszont 100% hogy sorjában jönni fognak a megmérettetések.Szóval a fiúm 1 évvel fiatalabb nálam,és az osztálya.Na ők.....Itt az a probléma hogy sokan szerelmesek belé,és félek hogy bántani fogják!A szünetekben meg fogom tudni védeni valamennyire,de mikor nem vagyunk együtt akkor nem.:( Meg nyilván engem is sorjában bántani fognak.Szerintem az én osztályom befogja fogadni,de az övé engem nem.Attól tartok hogy nem fogja bírni a bántásokat,de elvileg őt ez nem zavarja.De valjuk be mikor 10-20 ember folyton bánt az már elég kellemetlen dolog!Elvileg ő fel akar engem vállalni,és én is őt,de nem akarom hogy bántsák őt!Nagyon szeretem és ha őt is bántsák akkor engem is!


Mit tegyek?


2015. jún. 20. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Imádkozz
2015. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Firedoom ***** válasza:
Kort is irj legyszives.
2015. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1/


:P Ezzel nem sokat segítettél.


2/


A koromat privátban írom

2015. jún. 20. 20:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért bántják?
2015. jún. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mert nem szeretnek engem,pedig soha sem adtam nekik erre okot.Meg hogy sokan "szerelmesek" belé,és hogy ezzel adják ki nemtetszésüket.:P
2015. jún. 21. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:

-Bántják,szeretjük.

Kis "nyelvtannáciskodás" után jöjjön a válasz.

Egy fiúnak nyilvánvalóan bírnia kell mindent,különben sosem lesz jó családapa,hanem marad egész életében anyámasszonykatonája... az meg ugye,lányok,nők,nem olyan jó..

Innentől kezdve tehát nem a lány védi a fiúkát,hanem a fiúka a lányt.És a fiúka nem engedi,hogy manipulálják.Ennyi az egész történet lényege.

2015. jún. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha tényleg elég érett egy kapcsolathoz, akkor meg tudja magát védeni...


Ha nem, akkor nincs mit tenni, még várni kellene a kapcsolattal..


Nem ismerlek titeket, viszont a fogalmazásodból kivéve biztos 16 éven alatt vagy, Ami azt jelenti a fiú 15 vagy kissebb.Ha tényleg ezen a korosztályon vagytok és a társad egy gyenge jellemű szépfiú, sajnos az a lehangoló, de valószínű hírem van, hogy a kapcsolatotok nem lehet hosszabb 2-3 évnél, de ha ezt túlélitek akkor viszont már az a valószínű, hogy még simmán kibír ugyanannyit.

2015. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!