Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen szakember tudna segíten...

Milyen szakember tudna segíteni, a pedagógusok iránti gyűlöletem leküzdésében?

Figyelt kérdés

2015. jún. 20. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Két atyai pofon kell neked, nem szakember...
2015. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Egy "szak"csöves. Aki elvinne magával, rárugdalna a koldulásra. Talán benne megszeretnéd a tanitobácsit. Ha nem akkor meg jo helyen lennél legalább.
2015. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd egy jó primitív csoportvezető megteszi pár év múlva a gyártósoron, ahová kerülsz, egy olyan, aki fél disznóért vette a 8.osztályt... és visszasírod a tanbákat.
2015. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

egy ökölvívó edző.

a testi,vagy a funkcionális fölény-tudsz verekedni-iszonyatosan nagy hatalom a többi ember felett.

középsuliban volt egy tesitanárom aki elhatározta,hogy kitalál magának engem és megpróbál ledominálni megkisebbíteni megalázni az osztályom előtt.

akkor már boxoltam vagy 4 éve,úgyhogy óra után megvártam a folyosón négyszemközt és befenyítettem,hogy ha még ilyen hangon mer velem beszélni akkor szétcsapom a fejét.

elég rendesen beparározott és vissza is vett a pofájából és kb rám sem mert többet nézni.

2015. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
"Többet ésszel mint erővel" elvet vallom,de csak az önkontroll tart vissza a fizikális megoldåstól.
2015. jún. 20. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

akkor nem fogtad fel a történetet.

én is ésszel oldottam meg nem erővel.

csak abban a biztos tudatban voltam,hogy ha emberkedni kezd akkor bizony kapott volna a pofájába.

de ez sem lett volna gond mert tanúk nélkül tettem volna.

2015. jún. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Micsoda filozófia, téged fognak legelőször jól elagyabugyálni. És ha azt hiszed, hogy ettől lesz hatalmad az emberek felett, mert erősnek gondolod magad, akkor eléggé primitív ember vagy, már ne haragudj. Ha mindenkit így fenyítsz, egyszer majd összefognak ellened és jól megvernek. Erőszak erőszakot szül, jobb azt elkerülni, nem még provokálni magadra! Az okos ember a béke híve, normális ember pedig nem erőszakkal és fenyegetőzéssel szerez magának tekintélyt és tiszteletet.


Kérdező! A kérdésedre így elég nehéz válaszolni, esetleg, ha írnál valamilyen történetet, hogy mi a bajod a tanárokkal... Egyébként én nem tudom, hogy lehet ilyen sztereotíp-módon gondolkodni, ennyi erővel a kék szemű embereket is rühellhetnéd, nem? Mi a bajod a tanárokkal? Köztük is van mindenféle ember, attól, hogy egyet utálsz, miatta nem kéne az összeset utálni, úgy, hogy nem is ismered őket :D Ez is ostoba gondolkodás, ne is haragudj.


Szerintem nem szakember kell neked, csak egy kis érettség és több élettapasztalat. És ahogy előttem írták: fogsz még az életben sokkal szemetebb emberekkel is találkozni a tanároknál, sőt, még vissza is sírod majd őket.

2015. jún. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A legnagyobb bűnt akkor követtem el, amikor a pedagógus centrikus Magyarországban gyereket szültem.

A bűntudat leküzdéséhez kellene tanåcs.Az "isteni szindrómås" pedagógusokkal nem lehet mit kezdeni,mert olyanok mint a halål nincs ellenük orvosság.Egyszer végezné el a gyermekem az iskolåt és érne egy kis öröm is az életben.A nagybetűs életben csak emberibb emberekkel talålkoztam,pedig mår középkorú vagyok.

2015. jún. 21. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!