Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon szeretem a tanáromat!?

Nagyon szeretem a tanáromat!?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy nagyon szeretem a tanáromat. Nem szerelemmel, hanem úgy, mintha az apám lenne. Csak erre tudok gondolni. Ha vele vagyok mindig szédülök és utána sírok. Mert nem tudok vele maradni és nem tudok vele tovább beszélgetni. És nem lehet az apám... Nem hinném, hogy tudná, mennyire szeretem, bár lehet. Nekem ez már nagyon komoly problémát jelent! Segítene valaki tanáccsal? 14/L
2015. jún. 24. 19:03
1 2
 1/13 Mumusan ***** válasza:
27%
Nem, nem apádként szereted. Ez egyértelmű. Tereld a gondolataidat, keress hobbit, új barátokat.
2015. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Még én sem tudom, hogy szeretem... Köszönöm a választ!
2015. jún. 24. 19:20
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék erőszakosnak tűnni, de tudna valaki még segíteni? Már megbolondulok ettől a problémától... Annyira szeretem. Azt sem tudom, hogy elmondjam- e neki?
2015. jún. 24. 19:25
 4/13 Mumusan ***** válasza:
29%
Ha folyton vele akarsz lenni és sírsz mikor nincs veled, akkor az szerelem. A legjobb ha megbeszélés vele, hogy ez nyomaszt. Talán segít túllendülni rajta.
2015. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerelmes lennék? De sokkal idősebb... Egyébként segítene biztos. Nagyon különleges ember! De nem mondhatom azt neki, hogy szerelmes vagyok...
2015. jún. 24. 20:05
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt elmondhatod,hogy van egy különleges személy az életedben,és nagyon szereted,de nem akarod és nem is szeretheted ennyire(ide kitalálsz valami hihetőt,hirtelen én sem tudtam kitalálni),ehhez többet kell gondolkozni.És akkor felteszed a kérdést:mit csinálj ahhoz,hogy a szeretet kicsit enyhüljön,vagy csak kiegyensúlyozottabbá váljon?


De csak simán megkérdezheted:mit tegyél akkor,ha túlzottan szeretsz valakit,de nem lehetsz mindig vele.Ezt simán megkérdezheted!Ebből nincs baj.


Egyébként nekem is hasonló gondjaim vannak egy tanárnővel,és változtatnom kell jövőre.

2015. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kőszönöm szépen a segítséget. Majd gondolkozom. Köszönöm!
2015. jún. 25. 11:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem,csak azt hiszed
2015. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, éppen ez az. Csak azt akarom, hogy elmúljon, mert megőrülök.
2015. jún. 25. 12:32
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes, csak apakomplexusos! Apukáddal milyen a kapcsolatod?
2015. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!