Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon szeretem a tanáromat!?

Nagyon szeretem a tanáromat!?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy nagyon szeretem a tanáromat. Nem szerelemmel, hanem úgy, mintha az apám lenne. Csak erre tudok gondolni. Ha vele vagyok mindig szédülök és utána sírok. Mert nem tudok vele maradni és nem tudok vele tovább beszélgetni. És nem lehet az apám... Nem hinném, hogy tudná, mennyire szeretem, bár lehet. Nekem ez már nagyon komoly problémát jelent! Segítene valaki tanáccsal? 14/L
2015. jún. 24. 19:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jó a kapcsolatom vele, csak nagyon hiányolom a beszélgetéseket a rendszeres találkozásokat, azt, hogy komolyan vegyen...
2015. jún. 26. 00:13
 12/13 anonim válasza:
100%

1. Ha apakomplexus, akkor próbáld meg jobbá tenni a kapcsolatod az apáddal, utána szerintem jobb lesz. Próbálj beszélni vele, hogy mit hiányolst.

2. Biztos lehetsz benne, hogy ez nem a nagy szerelem. Én nem igazán javaslom a tanároddal való beszélgetést, de ha tényleg jó a kapcsolatotok, akkor talán egy kis ravaszsággal kérhetsz tőle tanácsokat.

3. 14 éves vagy... Ő meg a tanárod... Vagyis sok évvel idősebb nálad... Plusz tanár-diák viszony... Talán ha egy kicsit ebbe belegondolsz, és tovább viszed, elmegy a kedved az álmodozástól...

Nem bántásból mondom. Én is mindig az idősebbeket szerettem xD

4. Viszont azzal, ha csak szimplán jó a kapcsolatod egy tanárral, vagy felnézel rá, el tudsz mondani neki dolgokat, szerintem nincs gond. Valaki nem a szüleivel szemben tud megnyílni, hanem pl. A barátja/barátnője szüleivel, unokatesó szüleivel, szomszéd bácsival, vagy a tanárával szemben.

2015. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2015. júl. 23. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!