Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak szerintem volt bunkóság...

Csak szerintem volt bunkóság ez a tesi tanáromtól?

Figyelt kérdés

Év vége fele mondta a többi lány előtt, hogy azért nyáron majd járjak futni meg ilyenek, mert kezd elhízni a fenekem... Amúgy 69 kg és 168 cm vagyok már kb. 2 éve, vagy max 1-2 kg-ot híztam, szóval éppen hogy csak duci vagyok (legalábbis én így látom). Ez még egyáltalán nem megy az egészségem rovására, főleg hogy azt se lehet mondani, hogy keveset mozgok. Tesi órán se teljesítek rosszul, mert ahhoz képest, hogy szinte minden lány nálam sokkal vékonyabb, messze nem én futom a leghosszabb idő alatt a coopert, meg úgy átlagban nem nyújtok rossz teljesítményt az órákon. Na meg amúgy is, engem nem zavar, a barátomnak is így tetszek, szóval nem értem mért kellett ezt mondania, főleg az összes lány előtt!

18/L


2015. aug. 24. 22:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja meg azt mondta, hogy vegyek valami "fogyasztó nadrágot", vagy akár az is jó, ha folpakkal körbetekerem a combomat, és utána olvastam meg kérdeztem és igazából ez egy nagy hülyeség...
2015. aug. 24. 22:09
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég nagy suttyó a tanárod :D Ha neked megfelel ahogy kinézel akkor ne változtass rajta, főleg ha a barátodnak is tetszik.
2015. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Elég bunkó a tanárod, de mondjuk te nem duci vagy, én 193 centivel vagyok 5 kilóval több nálad, és már rajtam is van bőven felesleg.
2015. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
69 kilóval te konkrétan kövér vagy, már bocsi. A barátod meg nyilván szeret annyira, hogy ebbe beletörődik.
2015. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A tanárod bunkó volt a megjegyzés miatt, de abban igaza van, hogy azért jóval több a súlyod, mint amennyi "duci" kategóriát jelenti, ennyivel inkább kövérnek számítasz. LEgalább 10 kg-ot le kellene adnod ahhoz, hogy a normál szinter kerülj.
2015. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3. ezt kétlem,kivéve ha Skinny Fat vagy :)
2015. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

168 cm-esen 69 kg az ÉPPEN CSAK duci?

Az nem duci, hanem full kövér, már ne is haragudj.


Tesi tanárod bunkó volt, de abban igaza volt, hogy ideje lenne lefogynod. Ennyi túlsúly már bőven az egészségtelen kategória.


Az meg hogy vannak, akik nálad is lassabban futnak inkább őket minősíteni, nem téged.


Végül is, van aki 168 cm-esen 120 kg, de attól még a 68 kg sem egészséges testsúly.

2015. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon jó, hogy mindenki szerint egészségtelenül kövér ez a súly, de minden BMI kalkulátor szerint még a normális kategória, annak a felső széle, de normálisnak számít, szóval nem tudom miért kell kövérezni meg túlsúlyosozni a kérdezőt.

[link]

[link]

[link]

2015. aug. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem tekinteném a BMI-t annyira mérvadó skálának. Aszerint 169 cm-hez 57 és 72 kg is tök normális testsúly.

Aztán a valóságban nézd meg, hogy néz ki egy 57 és 72kg-os nő, és döntsd el melyik a normális.


Persze ki lehet indulni a BME-ből, aszerint még a 85 kg is csak túlsúlyos, és nem elhízott kategória.

Végül is, én is annyi vagyok 190 cm-es férfiként.

2015. aug. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyébként megjegyzés a weboldalon.

A lényeg mindig a kisbetűs részben van.


"A BMI-vel nem lehet különbséget tenni a zsír- és izomtömeg között, ezért ez nem ad információt a testfelépítésre és a test zsírtartalmára vonatkozóan"

2015. aug. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!