Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Holnapután kezdődik a középsul...

Holnapután kezdődik a középsuli. Nagyon-nagyon félek. Milyen lesz?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon félek, hogy itt is mindenki utálni fog. A hányinger is rám jött, aludni nem bírok, fáj a fejem, szédülök. (Nem vagyok szociális fóbiás.) Ugye itt már komolyabbak lesznek az emberek, és nem bántanak obszcén szavakkal? (Ahova mentem eddig, mindig ez volt.)

2015. aug. 30. 02:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tényleg. Egyre rosszabb a látásom. :D
2015. aug. 30. 21:43
 12/13 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Melyik suliba mész?

Én igaz csak egy évvel vagyok feletted , de nem hiszem hogy kell izgulnod...

Nekem kilencedikben kellet 2 hét mire feloldódott az osztály.. Év elején az vilt hogy mi leszünk a legjobb, legcsendesebb "tanárok kedvence" osztály. Aztán az első hónap után nem akartak bejönni a tanárok, úgy összeszoktunk még a rosszaság terén is.

De tapasztalatom szerint 9. Év vége a legjobb . Az elején kicsit "félénk" mindenki , nem kezdeményeznek tulságosan , közepén mindenki veszekszik a klikkesedés miatt , év végére meg annyira belefárad midenki mindenbe hogy magasrol letojják. Sőt még a javítás vágya is elvonja a figyelmet.

Szerintem nem lesz baj.

Azért majd írj mi volt. 😉

2015. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát elment, barátom nem nagyon van, de mindenki elfogadott, ami tökéletes nekem! :)

Kedves utolsó!

Bocsi, nem akarom leírni a suli nevét. :(

2015. szept. 4. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!