Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Holnap kezdem a középsuli 9....

Holnap kezdem a középsuli 9. osztályát, mit tegyek ill. mit ne tegyek? 15/F

Figyelt kérdés

Holnap suli és én nekem az az egy bajom, hogy visszahúzódó vagyok és izgulok emiatt. Egyik osztálytársamról sem tudok semmit, mert nem kaptam névsort, beiratkozásnál megy egyikkel sem találkoztam.

Rossz szokásaim nincsenek szóval ez a része nem probléma csak majd utána egyik órában bemutatkozunk egymásnak és nem tudom mit mondjak magamról. Nem történik velem semmi érdekes a nyári szünetben sem voltunk sehol. Kb az egyész szünet azzal telt el hogy a szuleimnek segitettem meg kocskultam, haverokkal lógtam, eljártam biciklizni és ennyi semmi érdekes. Hobbijaim sem érdekesek: Kockulás, biciklizés, és szeretek fotózni (természet kategória). Sokat szoktam zenét is halgatni a kedvenc 2 műfajom a Rock és az EDM, de mindent meghallgatok ami jól esik füleimnek. Szóval tiszta átlagos vagyok. Segítsetek hogy hogyan éljem túl az elsö 2-3 napot.



2015. aug. 31. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne parázz rá
2015. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tisztára mint ha magamról olvasnék :D 15/f
2015. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 eznemlényeges ***** válasza:
Ne így állj hozzá, ne túléld, hanem élvezd. Abban az órában mondd el fontosabb tulajdonságaidat, a fotózást(nagyon jó téma lehet beszélgetéshez). Ha többen beszélgenek egy csoportban menj oda te is, s hallgasd, de lehetőleg szólj hozzá valamit.Nem kell izgulni, nem fognak megenni. Én is csendes vagyok, tudom hogy ez nehéz, csak úgy odamenni, de vedd rá magad, mert ha nem, megfogod később bánni, s próbálj mindenkivel legalább haveri viszonyt kialakítanod, és aki szinpatikus , próbálj baráti viszonyt.
2015. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kiegészitésnek még egy pár dolog: Tömegiszonyom is van (Nem nagyon szeretek összezárva lenni idegenekkel vagy sok ember közt lenni) erős önbizalom hiányom is van.
2015. aug. 31. 12:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Viselkedj természetesen, ne agyald túl a dolgot, legyél barátságos.
2015. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 eznemlényeges ***** válasza:
Pedig kedves kérdező muszály lesz rávenni magad. Ne agyalj mi fog történni, csak menj oda.
2015. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat igazából, rátudom venni magam hogy menjek oda csak az első benyomást szeretnén hogy jól sikerüljön és mindenki "komáljon" engem.
2015. aug. 31. 12:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült?
2015. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Heyitsadri válasza:
Elmenybeszamolot kerunk!:)
2015. szept. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sikerült beilleszkedned?
2015. dec. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!