Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hoogyan állithatom le azt aki...

Hoogyan állithatom le azt aki nem hagy békéén és segitségemet követeli?

Figyelt kérdés
Ma nem csak ma hanem 2 hete megy hogy segitsek neki a felméérőkben mert félek tőle ha nem segitesz terrorizál nem hagy békén 14 éves és ha nem ülök vele ebédkor nem hagy békén ma ebben a pillanatban a szüleim mennek a mamájához mondani ezt mert ma azt történt 2. óra infó volt és a segitségemet kérte én nem segitettem hat kötekedett elmondtam az egyik tanárnak titokban utána 3. órában angolon szemöldök csipeszel huzott ki egy hajsszálat utána ebédlőkor nem ültem hozzá már meg akart verni hát gyorsan haza mentem utána mondtam a szüleimnek ők elmentek de ha még foglya folytatni mit tegyek?
2015. dec. 4. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a szülők nem tudnak a mamájára, ő pedig az unokára hatni, akkor az osztályfőnökhöz kell fordulni.
2015. dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Osztályfőnök...de az jó hogy anyukád is beszél vele.

Nem mellékest legközelebb nézd már meg mit és hogy írsz, mert érthetetlen amit idelöksz.

2015. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagy, milyen lehet az, akinek egy ennyire összecsapott írás leírójától kell segítség...
2015. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

feljelentheted zaklatasert fiatal koruak bortonebe viszik is...

velem ez volt anno 3eve el is vittek tudtam bizonyitani es mondanom se kell hogy azota ez a gyerek aki engem cukkolt drogos undorito alkoholista.

valamint szolhatsz igazgatonak is...de en tuti feljelentenem a kisecit

2015. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!