Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Beteges hazudozó ellen mit...

Beteges hazudozó ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az lány osztálytársamat már rég óta ismerem,sokáig nem vettem észre az utóbbi pár évben jöttem rá, hogy egy beteges hazudozó aki folyton hazudik és a saját magát fényezi mások előtt. És néha úgy beverném a képet...



Példa:

Majdnem egy hete történt, hogy palacsintát sütöttünk és megvolt beszélve ki mit hoz, és beállított egy Full olajos serpenyővel...


Én diszkréten kitértem, hogy valakinek el kellene mosnia a serpenyőket sütés előtt(mivel én sütöttem, keveretem a tésztát )


- erre jön a szöveg, hogy tudd az elvolt mosva(szemrebenés nélkül)

Nem mondtam rá semmit fogtam elmostam.

Utólag gondolkodtam hogy fognom kellet volna egy kanalat és kikaparni az olaj száraz maradványokat az asztalra és mondani látszik, hogy egy beteges hazudozó vagy...


2015. dec. 22. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
El kell kerülni.
2015. dec. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem hívod meg máskor. Megváltoztatni nem fogod,ezt tanulta otthon.
2015. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Erről nem tehet! Aki beteges hazudozó,az elhiszi azt amit mond,és nem tdja róla hogy nem igaz.

Nekem is van ilyen ismerősöm, énn rászoktam hagyni. Ez ellen úgy se tehetsz semmit,neki felse tűnik hogy hazudik. :/

Sajnos nehéz azokkal akiknek ilyen betegségük van.

2015. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem beteges! Inkább profi módon hazudik, tudja, hogy hazugságot állít csak a többi osztálytársam is ott volt és gondolom előttük akart, menő jó módú lenni holott egy igénytelen elcseszet lány
2015. dec. 22. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!