Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálom a gyereket! Mit tegyek...

Utálom a gyereket! Mit tegyek vele? Váltsak sulit?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam minden órán olyan atomfizikákat lenyom, hogy az valami elképesztő. Nem is vettük még az anyagot, de ő már mindenre tudja a választ. Mindig hibátlan dolgozatokat ír. Hogy lehet valaki ennyire stréber? Sokszor jobban megtanulja az anyagot, mint a tanárok. Szünetekben meg dicsekszik a jegyeivel, hogy én ötöst írtam ti meg mondjuk csak hármast.

2016. jan. 18. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Zavar, hogy jobb jegyei vannak nálad?

Akkor tanulj te is legalább annyit és szállj szembe vele.

Ha pedig nem zavar, akkor mit érdekel?

2016. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudnad egyszeruen csak lesz@rni? Hidd el, majd egyszet csak beszol egy olyan embernek, aki majd nem lesz rest szepen beverni azt a nagykepu pofajat.
2016. jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Ezért tartunk ott ahol... Ő neki kellene felhúzni a többit azzal, hogyha azt mondja "haha nekem 5ös neked csak 3as" nem neked lehúzni őt vagy akármit csinálni.. Tanulj és legyél jobb nála.
2016. jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ismertem egyszer egy martinusz nevű gyereket. Szilveszterkor, ottalvós persze, rajta kívül egy fiu volt, 6 lány. Ő pedik a sztálini rendszerről, a nemtudommi kémiat képletéről, oroszokról, és matek 12.es tételekről beszélt. 9.ben. és nem fogta be a száját! Leütöttem volna egy lapáttal, a végén meg is mondtuk neki, hogy kint alszol. Egyetlen megoldás van, füles+ 16gbzene+töltő. És mond meg neki, ki fognak állni melletted, ez biztos
2016. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nemhogy örülnél. Rosszabb is lehetne. Például egy olyan osztálytárs, aki órán mögéd ül és a hátadba vágja a tollát. Vagy hasonló.

Egy kicsit több optimizmust.

Mondjátok neki, hogy jó, akkor taníts és akkor mi is okosak leszünk. Lehet, hogy belé fagy a szó. Ha nem, és vállalja, akkor tanulhattok tőle, mert már csak a lényeget mondja el.

2016. jan. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, váltsál sulit!

Menj egy olyan iskolába, ahol mindenki kettes.

2016. jan. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi zavar tulajdonképpen? Az hogy okos, hogy szorgalmas, az hogy érdekli a suli? Szóval pont azok a dolgok, ami nálad hiányzik? Tehát irigy vagy? Lehet, hogy nagy az arca, de legalább van mire.
2016. jan. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, irritál, mert folyamatosan menőzik. Facebookon is csak a jegyeiről tud beszélni, semmi másról. Az meg, hogy előretanul szerintem meg olyan stréberség, ami nem illik normális emberhez. Túl sokat tud, menjen szerzetesnek!
2016. jan. 19. 23:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Na ne már... Azt megértem, hogy idegesítő ha folyton erről beszél és nagyképű. Nyilván a többieket is zavarja, ezért egész egyszerűen: ne figyeljetek rá. Viszont ne érdekeljen, hogy ő okos, szorgalmas, vagy stréber. Miért baj az neked? Tanuljon, amennyi jólesik neki.
2016. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy fent van a Facebookon, eleve nem egy túl okos dolog. Inkább csak trendi. Nem akarok ezzel megsérteni senkit, de ezt elmondhatod neki.

Azzal semmi baj nincs, ha valaki okos, tanul, szorgalmas, tehetséges. De ha valaki a tudásával ennyire felvág, az nem a sikeresség és elismertség ismérve, inkább egy bunkó benyomását kelti. Ez a viselkedésforma nem tesz jót a népszerűségének. Ezt is közöld vele. Ha tényleg okos, akkor ért belőle. Mondd neki, hogy ne nézzen le másokat, mert lehet, hogy a közepes tanuló is tehetséges, csak nincs elég szorgalma, kitartása. Egy kitűnő tanulónak ugyanakkor lehetnek átlagos képességei, amit nagyszerűen tud kompenzálni a szorgalmával.

2016. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!