Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálom a gyereket! Mit tegyek...

Utálom a gyereket! Mit tegyek vele? Váltsak sulit?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam minden órán olyan atomfizikákat lenyom, hogy az valami elképesztő. Nem is vettük még az anyagot, de ő már mindenre tudja a választ. Mindig hibátlan dolgozatokat ír. Hogy lehet valaki ennyire stréber? Sokszor jobban megtanulja az anyagot, mint a tanárok. Szünetekben meg dicsekszik a jegyeivel, hogy én ötöst írtam ti meg mondjuk csak hármast.

2016. jan. 18. 22:58
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szerintem hagy abba a sulit és halj meg hülyén. Majd mikor a felvételiknél a legjobb helyre kerül be, és meglesz a nyelvvizsgája mindenből, nem utálni fogod, hanem irigy leszel rá, hogy de jó neki, ő simán megcsinálta és túl van rajta, nem kell görcsölnie hogy nem kap diplomát mert nincs nyelvvizsgája. Te meg majd eszed az ideget hogy milyen hülye voltál, nemhogy inkább Te is tanultál volna annyit mint ő. Úgyhogy ülj le a k...b..szott könyv fölé, és tanulj!!! Neked lesz jobb, a tudást senki nem veheti el tőled. Amúgy meg miért nem kéred meg hogy magyarázzon el valami olyat amit nem értesz? Tanulhatnátok együtt is, hátha ragad rád valami a koszon kívül...
2016. febr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!