Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek volt olyan kiváló...

Nektek volt olyan kiváló tanuló osztálytársatok, aki lenézett mindenkit?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Mondhatjuk. Egy eredeti szánni való nyomorult volt. Mindig azt nézte hogy lehet nyalni a tanároknak, meg bármi turpisságot csináltunk mindig próbált felnyomni minket. Meg rendet tartani mintha ő valami kisfönök lenne. Az egyik osztálykiránduláson tele nyomták az üdítőjét hashajtóval. Elvileg a buszúton hazafele össze fosta magát.
2016. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Van.

Ennyi a kérdés vagy még vársz valamit?

2016. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Volt. Istvanka. Meg mindig nincs noje, az anyjaval es a macskajaval el. 43 eves.
2016. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Van, sokkal jobbak a jegyei az enyémeknél, viszont sokkal butább nálam. Ő magol, én abból élek, ami megmarad, ami egy 4,2-es átlagra elég körülbelül, de ha arról van szó, hogy valahol olyan tudást mérnek, ahol nem csak az elmúlt 2-3 hét anyagát kérik számon, akkor mondanom sem kell, hogy melyikőnk teljesít jobban, és ezek után mégis ki gondolja olyan hű de okosnak magát..
2016. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Volt olyan, aki nem volt kiváló tanuló, mégis lenézett mindenkit.

Mivel otthon szupermennek nevelték, és teljesen meg volt győződve róla, hogy ő az istenkirály.

Amikor meg apránként kapta vissza a visszajelzéseket, hogy ez mégse annyira így van, kezdett befordulni, összeveszett mindenkivel, és átment teljesen pszichopatába.

2016. ápr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk engem néznek le.

egy jó tanuló

2016. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk pont a gyenge tanulók gondolják magukról azt hogy ők valami ,,felsőbbrendű lények''.
2016. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt, 4.-ig. Aztán elment nyolcosztályosba. Én is jó gimibe jártam utána, de ő valami hihetetlenül beképzelt volt. tesiórán kioktatott arról,hogy nem lehetel logikailag magas szinten (mondta ezt egy harmadikos), mert nem értettem meg elsőre az egyik játék szabályát.


Jelenleg ugyanarra az egyetemre, ugyanarra a karra járunk. Én mesterszakos vagyok, van egy célom, ő pedig, mikor megkérdeztem, mit tanul és minek, hebegett, hogy hát, valamit tanulni kell.

2016. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Még valamit hozzáfűznék. Mások se szerették, nem csak én, Nem féltékenységről van szó. Most, az egyetemen van egy szaktársam, aki kiemelkedően okos, épp ma nevezte az egyik tanár zseniálisnak az egyik munkáját. De udvarias, kedves az illető. Az általános iskolás srác tette az agyát, a tanár is unta. És csomószor nekünk is eszünkbe jutott valami, csak mi nem voltunk olyan ostobák, hogy mondjuk is. Tudjátok, az ilyen feladatoknál, hogy "hány szelet torta kell, ha ennyi vendég van", mindig benyögte,hogy mi van, ha valaki nem kér/nem ül le/nem jön el stb. Ez nekünk is eszünkbe jutott, csak mi tudtuk, hogy nem vicces.
2016. ápr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
És az volt benne a dühítő amúgy, hogy a legjobb barátja a 2. legjobb tanuló volt, és a szülők állandóan versenyeztek, hogy ki okosabb. Ez gusztustalan volt. Én is a jó tanulók közt voltam, anyukám a suliban tanár volt (természetesen minket nem tanított), és ennek a 2 srácnak a szülei azt gondolták, én azért kapok jó jegyeket, mert anyám tanár. Aztán 14 évesen meglett az első, majd 17 évesen a második nyelvvizsgám, akkor néztek egy nagyot.
2016. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!