Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mi baja az osztály...

Szerintetek mi baja az osztálytársamnak? Leszbikus?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt hajtogatja, hogy úgy meghágna valakit, meg fogdossa a lányok mellét és a hátsójukat, hátulról úgy tesz, mintha "azt" csinálná. Engem személy szerint kényelmetlenül érint,ezért megkértem, hogy hagyja abba, de magasról tojt rá.Emellett borzalmasan agresszív, és folyamatosan verekszik, ordít. Valahogy nem lehetne leállítani? Nálatok van hasonló lány? 14/l
2016. ápr. 12. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Engedd, hogy meghágjon.
2016. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha szoltam, de nem hagyja abba valoszinu hogy nem lehet leallitani. Ha a furcsa vuselkedese melle meg fius is es a fiukra ra sem nez lehet hogy az. De lehet, hogy csak ilyen a stilusa. Miert nem utalsz ra/kerdezed meg? Persze ugy, hogy ezze ne bantsd meg. Nekem is volt ilyen oszt.tasram es nem leszbi.
2016. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet leszbi, vagy csak azt hiszi ez menő... bosszantani akar. Szerintem próbáld ki hogy egyáltalán nem figyelsz rá, akármit csinál vagy mond, akkor tegyél úgy mintha ott sem lenne, foglalkozz mással, vagy simán sétálj el onnan.
2016. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
valszeg otthon/neten sok olyat látott amit nem kéne, ettől kicsit gyökér lett, ne foglalkozz vele. Attól függetlenül ezt a fiúknak terjeszd , nekik hasznos info lehet
2016. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen barátnőim, nem leszbikusok. szerintem azt hiszik "menő" vagy lehet, mert abba a korban vannak és foglalkoztatja az agyukat.
2017. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!