Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fizikailag megbántottam egy...

Fizikailag megbántottam egy lányt, Mit kellett volna tegyek abban a helyzetben? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Mindössze 6-7ikes 12-13 éves gyerek voltam, az osztályban mindenki utált, még az osztályfőnököm is, sorozatosan ordítozott rám ha valami probléma történt az osztályban, (pl szórakoztam a csontvázmodellel, az egyik fiútársam szekált, de én nem hagytam magam, stb) és felhasználták ellenem azzal hogy beköptek, ez esetben erre a problémára nem emlékszem de arra igen hogy mit akart tenni ez ellen, el akart ültetni a sarokba a paddal együtt, távol a többiektől, mivel ezt megalázónak tartottam már nem voltam hajlandó megtenni, szünetbe a többiek intézkedtek azzal hogy lökdöstek és elmozdították a padot, a lányok tépték a hajamat stb, az egyik lány annyira tépte a hajamat hogy egy egész tincset láttam a kezében, a fájdalomtól feldühödtem és durván meglöktem, nekiesett az egyik pad sarkára, csak a fenekét ütötte meg ami napokig fájt neki... a többi esemény nyilván azt osztályfőnököm ordítozásával folytatódott, eljárás nem történt, szülei nem jelentettek fel, viszont másnap reggel iskolába menet a pasija és a haverjai megvertek, az osztálytársaim távolról röhögve figyeltek... 21 éves vagyok és most is kísért a lelkiismeretem azzal a kérdéssel hogy mit kellett volna tegyek a helyzetben? Ti mit tennétek amikor egy nő/lány fizikailag bántalmaz titeket?

2016. ápr. 14. 15:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jogos volt,amit csináltál.

Egyébként ezt a nem ütünk meg lányt baromságot el kéne felejteni,ez MINDIG kölcsönös.

Nyilván civilizált emberek vagyunk,"csak" haragból nem szabad ütni,viszont önvédelemnél szerintem teljesen rendben van,akár nőről akár férfiról van szó.

19/l

2016. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Uh, durva!
2019. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Adalek, hogy ennyi idosen meg a lanyok korabban ernek, erosebbek vagy nem gyengebbek is lehetnek.

Raadasul teged terrorizaltak, fizikailag bantalmaztak, igazabol csak probaltal vedekezni.

2021. jún. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!