Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha meg akarnak...

Mit csináljak, ha meg akarnak verni?

Figyelt kérdés
Suliban nagyon összevesztem egyik barátnőmmel, nagyon durván és a pasija meg akar verni, fenyeget, hogy suli után vár meg ilyenek...a volt barátnőmmel nem szól közbe meg semmi. Bocsánatot is kértem de csütörtökön vár suli után hogy elintézzen. Normális ez? Amúgy is fiúknak nem szabad lányt ütnie tudtommal...van valami jó visszaszólásotok, vagy ha esetleg mégis megverne van olyan ütések vagy mozdulatok amivel lerendezhetem?

2016. ápr. 19. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fújd le sprayvel ha meg akar ütni.Aztán szaladj el.Igyekezz nem egyedül kimenni a suliból.
2016. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem szép dolog a lányokat bántani, sőt egy fiútól ez a gyávaság jele.

Csak van egy fiú osztálytársad akit ha szépen megkérsz hazakísér.

2016. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Szólj pár kan ismerősnek és szerezz be paprikasprét , nincsenek szabályok az életben . Van gyerek rabszolgaság és akad pár bérgyilkoló .
2016. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Miért ne szabadna lányt verni? Nem illik, az ok. Verni senkit sem szabad, nincs kifejezetten külön törvény a testi sértésre nők ellen.


Ha meg tudtad beszélni a bariddal, beszéljétek közösen a sráccal. Ha tetlegességre kerül sor, a felnőttek segítenek. De akár magad is feljelentést tehetsz testi sértés ellen. Akár iskolai, akár rendőrségi szintén.


Mondjuk érdekes, hogy amíg fenyegetve nem érezted magad, nem léptél. Ez miért volt?

2016. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire csak nem lehet nyomorék, hogy megüt egy lányt
2016. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Istenem... a verekedés sosem jó megoldás vagyis inkább végső megoldás. Az meg szégyen ha egy fiú megüt egy lányt. Gondolom ilyen tipikus férfiprosti 20-as karral meg ecsethajjal és cipzáras térdű gatyával.

"Amúgy is fiúknak nem szabad lányt ütnie tudtommal..." Tudod ez úgy működik hogy egyik nemnek sem szabad a másikat. Ha egy lány üt egy fiút vagy fordítva, akkor önvédelemből lehet. De csak addig amíg abba nem hagyja vagy el nem tudsz húzni onnan.

Vegyél egy paprikasprayt aztán az egészet fújd az pofájába. Ha a volt barátnőd is neked megy akkor őt is fújd le aztán jó gyorsan menj el onnan.

2016. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítségét. Az igaz, hogy egyik nemnek sem kell a másikat vernie, de itt nem arról volt szó hogy csak a fiúnak nem szabad, de amúgy egyetértek. Amíg nem éreztem magam fenyegetve mit tehettem volna? Semmit, mert az én részemről lezárodott volna minden és folytattam volna tovább az életem de egyszercsak felbukkant a pasi. Nem tudtam hogy ez lesz belőke, azt se tudtam hogy ő létezik. A spray-es dolog jó ötlet, köszi! Mindenkinek tényleg köszönöm!!
2016. ápr. 19. 20:23
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy 25 kilós nyomaték-csőfogó is legyen nálad, biztos ami biztos.
2016. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ez csak olyan fenyegetés mint hogy feltöri a facebookod.
2016. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi nektek is! :))
2016. ápr. 20. 07:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!