Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak hogy ha az...

Mit csináljak hogy ha az osztálytársaim kigúnyolnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy az ok ebben keresendő, de csendes, visszahúzódó lány. Ha felelek akkor általában mosolyogni szoktak, még akkor is ha nem mondok hülyeségeket. Beszoktak nekem szólogatni, illetve olyanokat kérdeznek hogy szűz vagyok-e még?, amire nem válaszolok soha. De volt már olyan is hogy papírgalacsinokkal vagy pénzzel dobáltak. Amikor jó osztályzatot kapok pl. magatartásból lehurrogják a tanárt hogy én nem érdemlem meg az 5-ös magatartás. Hozzátenném én soha senkit nem bántottam meg pedig.
2016. máj. 23. 21:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen ostoba emberkéket le kell tojni, másképpen nem működik. A mi osztályunk 27 főből állt, jónéhány ember macerált, amiért visszahúzódó voltam és a tanulásra összpontosítottam - világéletemben szerettem volna bekerülni egy jó nevű egyetemre, ami sikerült is. :)


Kb. 6-7 ember akadt az osztályból, akit tényleg a barátomnak mondhatok. Akármennyire furcsán is hangzik, a kételkedők ösztönöztek. Lekicsinyelték az ambícióimat és én mégis bebizonyítottam, hogy a lehetetlen igenis lehetséges. :) Az osztály fele egyébként azzal ütötte el az időt a hétvégén, hogy mattrészegre itták magukat, nekem pedig nem ez volt az életcélom. Talán ezért is nem értettünk szót, de egye fene! :D

2016. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!