Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha az iskolában...

Mit csináljak ha az iskolában piszkálnak engem, és a barátaimat mert szeretjük az Így neveld a sárkányodat c. Filmet?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, hatodikos. Az osztályunkban a fiúk két csapatra vannak osztva. Van a menő csapat, és van a lúzer csapat, aminek úgymond én vagyok a "főnöke". A menő csapat tagjai mindig piszkálnak minket mert szeretjük azokat a "hülye" sárkányokat. Egyik barátomat már régóta piszkálják, csesztetik. Szívesen elverném őket, de ők erősebbek. Eddig hagytam, de most már nem fogom. A tettek mezejére kell lépnem! Már azon is gondolkodtam hogy megöljem őket, de az már elég morbid. Azzal szoktak még szekálni, hogy behívom az anyám, ezért őt sem hívhatom be. A tanár szinte semmit sem csinál. Ilyenkor mit tegyek/ünk? Előre köszönöm a válaszokat! :)

2016. jún. 14. 15:26
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Szia! Teljes mértékben megértem a helyzetedet.

A javaslatom csak annyi, hogy forró piszkavassal égesd ki a szemüket, aztán hullájukat gyalázd meg és a szekérre kötve húzd végig őket a porban. :)

2016. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Figyelj engem azzal piszkálnak hogy van egy fogyi szomszédom (akivel nem vok olyan jóba) azt hiszik mindennap nálla járok még néha pervez mondatokat mondanak de énengem igazából nem zavar inkább rávágom h igen igen ezt csinátam meg azt csináltam ami persze nem igaz de nem vagyok azoktol kiakadva ja és javaslom "A Kém,, c. filmet a közepén ott is valami hasonló esett van de semmi olyan durva erőszak (kivéve amikor megitatják a pasival a savat de nem lesz tőle hányingered) hanem megvan szépen oldva a maga szerepében
2016. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akik szerint animációs filmeket nézni ciki, az egy divatmajom, mert a mai világban ugye ciki. Nem igaz. Nálunk az osztály és az ofő is szereti, de persze egy jó akciót szívesebben megnézünk mert azon lehet izgulni :D
2017. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!