Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha piszkálnak?

Mit csináljak ha piszkálnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy van az osztályunkban egy gyerek aki mindig azzal csúfol hogy hasonlítok a mónika showban az egyik emberkére és hogy most itt az évvége most vágjak vissza neki vagy inkább hagyjam békén és talán elfelejti, és ő is békén hagy vagy esetleg valami mást csináljak. Amugy nem vagyunk barátok és sulin kívül sem szoktunk találkozni. A válaszokat előre is köszönöm.

2016. jún. 17. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
szerintem megérdemled
2016. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Amugy nem vagyunk barátok és sulin kívül sem szoktunk találkozni."

Ne figyelj rá, úgyis csak osztálytársak vagytok.

Tedd fel magadnak a kérdést hogy ki ő neked? Barátod? Nem.Sulin kívűl találkoztok? Nem.

Akkor mi függ tőle? Semmi.


Egyépként ennyit simán el lehet engedni a füled mellett, már bocs :D

Kor/nemed?

2016. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
13/f
2016. jún. 17. 15:43
 4/7 Inessential ***** válasza:
Ne menj le a szintjére, hanem sząrd le.
2016. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A többieknek igaza van ne menj le a szintjère , èn sem mentem , utànna ugyebàr a hienarhiàban egyre lejjebb csùsztam azzal h nem àltam ki magamèrt ès ""okosnak jàtszottam magam "" utàna a fèl osztàly rajtam szórakozott , lelkileg tönkrementem , felàllni nagyon nehèz volt , szörnyű!! Amìg teheted kapd el ès verd be az arcàt , tudom h ijesztő , lehet h kikapsz , de nem hiszem h ezutàn mèg csùfolna !
2016. jún. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen kérdezd meg, hogy miféle ember néz Mónika showt. Az ő szintjét jelzi...
2016. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én helyzetem rosszabb volt. Engedd el a dolgot a füled mellett. Tudom, nehéz, néha én is a sírás küszöbén álltam, de meg lett az eredménye. Rájöttek, hogy ezzel az intenzív cseszegetéssel nem érnek el semmit, úgyhogy abbahagyták. Viszont néha még mindig meghallom a csúfnevet, de már lesöpröm a vállamról, mert rá kellett jönnöm, hogy ha ők beledöngölnek a földbe, akkor onnan elég nehéz lesz felállni, szóval ezt jobb elkerülni. Ettől csak erősebb lettem.
2016. jún. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!